Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz kompletní, celkový, absolutní, dokonalý, totální, stoprocentní, hluboký, plný, nezkrácený, naprostý, souhrnný, celý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu kompletní, celkový, absolutní, dokonalý, totální, stoprocentní, hluboký, plný, nezkrácený, naprostý, souhrnný, celý


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu kompletní, celkový, absolutní, dokonalý, totální, stoprocentní, hluboký, plný, nezkrácený, naprostý, souhrnný, celý ve větách.

Voda v něm byla dokonale průzračná, což je v zemi plné bažin obrovská vzácnost. Dasiet Homol byl plný hlubokých tajemství. Jejich plán byl naprosto dokonalý. To zní naprosto dokonale. Patří sem však i vyšší aspirační úroveň, která představuje vyšší hladinu celkové motivovanosti. Jedním z vedlejších výsledků projektu Srdce ze zlata byl celý řetězec naprosto bezvýznamných náhod. Dinosaurus má velmi oteklé nohy, precitlivelé na dotek a je celkove snízená pohyblivost dinosaura. Používaly se malované a pohyblivé kulisy, hrála při tom hudba a celkově nákladná výprava. Jedno klepnutí otevře pouze malý panel pro ovládání celkové hlasitosti nebo vypnutí zvuku. Uprostřed místnosti s hliněnou podlahou hoří oheň a plní celou prostoru štiplavým dýmem. Temná mlha halila celou horu v neprohlédne roucho a hluboké ticho bylo noční krajinou. Celkový počet kláves jsou většinou klávesy a uspořádané jsou do několika bloků. Cílem této práce je pomoci mladým lidem k celkovému osobnímu a duchovnímu rozvoji. Už jen ta dokonalá, detailní věrohodnost jako by dokazovala, že to celé je pravda. Celkově se mi líbilo nahlédnout pod pokličku toho, jak to vypadalo ve středověku. Většina předních teologů tvrdí, že celý tenhle spor je naprostá ptákovina. Nemáte na mne zatyka Celý váš postup je naprosto nezákonný a odsouzeníhodný. Nerozuměla Ma Hla Mei ani slovo, ale smysl celé té scény byl dokonale jasný. Jest naprosto nemyslitelno, že byl by mohl po celou tu dobu žíti na močálu. Tak vypadala celková situace minulé pondělí večer, kdy došlo k pohromě. Celkové náklady na odstranění jeho následků přesáhly miliard dolarů. Celkově působil dojmem člověka sice výstředního, ale přívětivého. Všechny ty různé příhody teď přesně zapadají do celkového rámce. Monrovie se mění v trosky, hoři celé čtvrti, ulice jsou plné mrtvol. Papež představuje evangelium jako celkové osvobození člověka. Evangelizace se chápe jako celkové osvobození skrze evangelium. Celkový čas potřebný k administraci testu je asi minut. Celou svou budoucnost v ruce Tvé kladu s plnou důvěrou. Zaměstnavatel za ni odvedl pojistné v celkové výši. Celý den se smažit v kanceláři! Plné koše lejster.


Pro zajímavost:

absolutní viskozita synonyma,
celkově, víceméně synonyma,
poplatek, daň, celní tarif synonyma,
celek synonyma,
celý, veškerý synonyma,
bezvadný, dokonalý synonyma,
bezpodmínečný, naprostý synonyma,