Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz koncepce, koncept, představa, pojem Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu koncepce, koncept, představa, pojem

pojetí, koncept, pojem synonyma, koncept synonyma, představa synonyma, vypracovat koncept synonyma, pojem zahrnuje 4 oblasti německy, fixní obecná představa anglicky, pojem německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu koncepce, koncept, představa, pojem ve větách.

Arthur se jim pokoušel vysvětlit kuriózní koncepci, kterou kameny představovaly. Zaměstnavatelnost patří k pojmům souvisejícím se současnou psychologickou a se současnými koncepcemi kariéry. Všechny současné koncepce kariér vyžadují neustálý profesionální a osobní rozvoj, rozvoj kompetencí. Flexibilní a alternativní přístup k vytyčování cílů je součástí současných koncepcí kariéry. Lze konstatovat, že koncepce zaměstnavatelnosti zahrnuje klíčové kompetence pracovního uplatnění. Jeho logické obvody drnčely znechucením a potýkaly se s koncepcí přímého fyzického násilí. Koncepce zaměstnavatelnosti odpovídá současným přístupům ke kariéře. Zpracovávání výhledů a koncepcí v oblasti lidských zdrojů. Současné koncepce kariéry. Josef Karel Šlejhar patřil k nejoriginálnějším představitelům českého naturalismu, napsal dílo Kuře melancholik. Kariérové koučování představuje specifický případ koučování, má svou pevnou strukturu a další náležitosti. Představovala jsem si nastavené uši, které vedle asi poslouchaly a pošklebky tichého kancelářského smíchu. Nesmíme představovati starého pána mladíkovi, dámu muži, osobnost, hodnostáře podřízenému, ale naopak. Okolo zdí stály na zelenomramorových podstavcích bílé sochy sádrové, představující mytologické osoby. Patří sem však i vyšší aspirační úroveň, která představuje vyšší hladinu celkové motivovanosti. Jsou to očíslované obrázky, a představují dobrodružnou výpravu rytířů, spoluhráčů za štěstím. Nejsem úředním představitelem zákona, ale zastávám se spravedlnosti, seč mi mé chabé síly stačí. Nový člověk nezná také pojem utlačování jiných národů a nezná falešného národního šovinismu. Zaměstnavatel také získává zprostředkovaně představu o stabilitě uchazeče, o jeho ambicích apod. Umíte si představit, Watsone, s jakou dychtivosti jsem naslouchal tomuto mimořádnému sledu událostí. Pohybem hlavy cosi odháněl, představy, rozpaky? Byl ještě bledší a vyhublejší, oči velmi vpadlé. Jednu z nejužívanějších metod v zahraničí představuje již zmíněný Myers Briggs Type Indicator. Údaje týkající se stavu či počtu dětí představují relikvie předchozího politického systému. Kompetentní zaměstnanci představují jeden z předpokladů rozvoje a konkurenceschopnosti organizace. Stiskl Holmesovi pravici a představil mu svého kolegu jako inspektora Baynese ze surreyského okrsku. Nízké riziko představuje společné používání žiletek a zubních kartáčků s HIV pozitivním. Minulý rok nás v indické Dharamsale přijal nejvyšší duchovní a světský představitel Tibetu,. Nakonec jsme to zkusili kombinovat, jenže to skončilo katastrofou, jak si jistě umíte představit. Pomoc při plánování kariéry představuje podstatnou část náplně práce kariérového poradce. Paní Lackersteenová, kterou děsila představa, že bude muset odejít, se toho okamžitě chytila.


Pro zajímavost: