Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz konečný, necitlivý, hloupý, malicherný, ohraničený, úzkoprsý, skrovný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu konečný, necitlivý, hloupý, malicherný, ohraničený, úzkoprsý, skrovný

ohraničený synonyma, blbý, hloupý synonyma, konečný synonyma, hloupý, omezený synonyma, hloupý řeči synonyma, skrovný synonyma, hloupý, naivní synonyma, malicherný synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu konečný, necitlivý, hloupý, malicherný, ohraničený, úzkoprsý, skrovný ve větách.

Konečně jsme dospěli k starobylé hospodářské usedlosti, ležící zcela na samotě, kde Fergusonovi bydleli. Různé druhy ohraničení tedy souvisí s individuální percepcí, stereotypy, myšlením, rozhodováním apod. Slova nalomená, stkaná, plachá, odvážlivá, konečně jsme uvolnili řeč, každá věta nás překvapovala. Konečně, vyjdouce ze zástromí, na prostrannou čistinu, porostlou svěží travou, octli se na salaši. Světlé podbarvení odstavce bylo nastaveno v kartě Stínování, dvojité čáry v kartě Ohraničení. Konečně dovolily Vladislavovi okolnosti opět překro čiti prahy teplého polského dvorku nad Prutem. Během sestupu Rústa konečně prolomil nepříjemné ticho, jež mezi oběma muži postupně narostlo. Domluvil mu, takže konečně svolil, ale přispět synovi penězi do nového hospodářství nechtěl. Kvůli častějším vodnatým stolicím může kůže kolem konečníku zčervenat a být bolestivá. Podle zákona je hledání Konečné pravdy nezcizitelnou výsadou pracujících v oboru myšlení. Konečně bylo vše hotovo na normanské straně, i byl očekáván útok s jistým sebevědomím. Když konečně bylo jisto, že obě soustavy se nevyhnutelně setkají, nastal náramný zmatek. Musel bych znát další fakta, než bych se odvážil vyjádřit s určitostí konečný názor. Princip generování malých kvant konečné nepravděpodobnosti byl samozřejmě obecně znám. Jest na čase, aby se spisovatelce dostalo konečně zaslouženého místa v naší literatuře. Konečně se mu podařilo jednoho přimět, aby položil pár kamenů na vyškrábanou tabulku. Jestli mě přijdete ještě jednou otravovat takovými hloupými řečmi, poštvu na vás psa. Konečně jsme sjeli z kodrcavé silnice na hladký štěrk zahradní cesty a kočár zastavil. Několik vteřin ze sebe nedokázal vydat slovo, a když konečně promluvil, bylo to anglicky. Teď nemůžu mluvit, řekl Queller, když se mu Miranda konečně příštího rána dovolala. Byla by to však malicherná a sobecká láska, kdyby se dala ovlivnit podobnými myšlenkami. Další možností je využití tlačítek Ohraničení a Stínování ve skupině Odsttavec. Konečně ho zarazila vůně tak silně, že mu mlsavost déle na stoličce posedět nedala. Složila konečně, na čem se byla ostýchavost a přirozená marnost v mysli její shodly. Minul zase smutný týden a to malicherné týrání svíralo šlechetné srdce Baruščino. Milá brachu, mužští jsou začasté při vší moudrosti hloupější mnohého děvčete. Přesto však byl vyhlášen poplach a s pomocí říční policie mrtvý konečně vyloven. Zmatek tam dole vzrůstal, měnil se v zoufalství a konečně ustupoval namnoze resignaci. Chvilku zůstala perla v trávě ležeti, pak se ale pomalu tratila, až konečně zmizela. Konečně jsme v polotemné místnosti, kam světlo padá jen jediným zaprášeným oknem.


Pro zajímavost:

necitlivý synonyma,
hloupý synonyma,
malicherný, omezený synonyma,
nadávka, hloupý synonyma,
úzkoprsý synonyma,
konečný spotřebitel německy,
hloupý německy,