Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz konflikt, nesouhlas, spor, nejednota, diference, protiklad, rozdíl, neshoda, propast, nesoulad, kontrast Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu konflikt, nesouhlas, spor, nejednota, diference, protiklad, rozdíl, neshoda, propast, nesoulad, kontrast


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu konflikt, nesouhlas, spor, nejednota, diference, protiklad, rozdíl, neshoda, propast, nesoulad, kontrast ve větách.

Jasná pleť, živé oko, souměrnost postavy, grácie pohybů, vše odpíralo posněženým skráním zajímavým kontrastem. Když vycházeli na chodbu, srazili se s pětadvaceti přibíhajícími sportovci, teď osprchovanými a převlečenými. Zahraniční vedoucí pracovníci, kteří továrnu navštěvovali, se také přidali k jednohlasnému nesouhlasu. Všimněte si především patrného rozdílu v zarovnání pravého okraje textu, který je jako okousaný. Rozdíly vyplývají zejména ze zaměření jednotlivých oborů, z jednotlivých přístupů, metod aj. Dále se během roku v rámci oratoře pořádají výlety, prázdninové tábory a sportovní turnaje. Jeho jiskřivý humor ostře kontrastoval se skličující depresí, které propadal v minulých dnech. Vzdělanější muži měli za partnera častěji cizince, rozdíl však nebyl statisticky významný. Externí lokus upřednostňuje méně studentů PřF, rozdíl však není statisticky významný. Vědomí vyhaslo a ledové zapomnění je stahovalo hlouběji a hlouběji do propasti nebytí. Uspořádat podstatné informace zjistit vztahy, rozdíly, hierarchie, zaznamenat do schémat. Na rozdíl od programu Total Commander, Průzkumník Windows neumí jiné formáty komprimace. Patnáct procent s tímto názorem nesouhlasilo a pětina mužů nevěděla, jak odpovědět. Velmoci Diplomatické vztahy Izraele Arabské státy Hlavní spory o nábo enství islám vs. Jindřich nevěděl, jak by ji smířil, a protože nepřišel na to pravé, propast rostla. Jízda na erupcích je jedním z nejexotičtějších a nejzábavnějších sportů vůbec. To platí také pro konfliktní situace při výchově, kdy musí být stanoveny hranice. Nevidím žádný rozdíl! Sakra, z vás bude náramně užitečný bratr, to už vidím. Rýznburský šel vždy pohodlným krokem, pan Beyer jako by přes propasti kráčel. Většina předních teologů tvrdí, že celý tenhle spor je naprostá ptákovina. My dva máme většinou dost rozdílné názory ale tentokrát uposlechnu jeho rady. Strach z konfliktu Někdy musíte jednat s lidmi, kterým byste nepodali ani ruku. Pod námi je propastná hlubina, uklouznutí a následný pád by skončil smrtí. Sypte se světy do bezdné propasti, já duchem vzhůru letím k věcné vlasti!. Zvíře se vzepjalo, zapotácelo se na kraji propasti a shroutilo se do údolí. Měla teď důvod si mě ošklivit a propast mezi námi se ještě rozšířila. Tady je například jedna ,O rozdílnosti popelů z různých druhů tabáku. Rozdíl ve stylu obtékání vynikne pouze při zarovnání textu do bloku. Konflikty v Berlíně, Koreji, Vznik paktu NATO, SRN a Varšavské smlouvy. Vidíte, doktore, pro samé spory jsem se vás ani nezeptal, co je nového.


Pro zajímavost:

dělat rozdíl synonyma,
spor, proces synonyma,
rozdíl, odstupňovanost synonyma,
propast synonyma,
diferencovanost, rozdíl synonyma,
rozdíl synonyma,
konflikt, zápas, bitva synonyma,