Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz konverzace, rozprava, debata, hovor, diskuse, rozmluva Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu konverzace, rozprava, debata, hovor, diskuse, rozmluva

hovor, rozhovor, rozmluva synonyma, navázat hovor synonyma, rozmluva synonyma, debata synonyma, diskuse, porada synonyma, hovor synonyma, bláznivý, hovor. báječný německy, konverzace, rozhovor anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu konverzace, rozprava, debata, hovor, diskuse, rozmluva ve větách.

Paní, cítíc se poctěnou, že s ní pan farář rozpráví, velmi přívětivě mu odpovídala. Rozprávka se tedy přetrhla, což Hájka mrzelo, a poprvé snad ucítili koně šlehnutí biče. Neodložíme tuhle debatu na příští schůzi? Do té doby můžeme všechno rozumně zvážit. Poradce je diskusní partner v jejich převážně racionálním procesu kariérního vývoje. Opakovala jsem si všecky hovory s pocitem té vznikající úzkosti přibližující se noci. Píchl jsem mu morfium a nařídil naprostý klid, ale kratičkou rozmluvu vám mohu povolit. Oba kynuli Ferrierovi, když vstoupil, na pozdrav, a muž, sedící v křesle, počal hovor. Uprostřed rozmluvy přiběhne do vily služebná a oznámí, že manžel se vrátil domů. Druzí tomu uvěřili a bez další rozprávky uchystali večeři, najedli se a šli spat. Cvičeni v hovoru Pokračování ve cvičeních jazykových na základě obrazů, map a j. Ostatní zůstali ještě dlouhou dobu pohromadě, v důležité rozmluvě pohříženi. Od té doby rozprávěl Honzík zřetelně a nechtěl se ani již více latinsky učit. Četba a cvičení v hovoru Hovory na základě vlastní zkušenosti a četby domácí. Bártova zamilovaná rozprava v těch besedách byla o vojenském stavu a o execírce. Cvičení v hovoru Pokračování ve cvičení v hovoru na základě názoru a četby. Jednou či dvakrát zaslechl své jméno a věděl, že debatují o jeho zasvěcení. Slyšel jsem, žes měl nějakou rozpravu s policajty, když jsem vystoupil z vlaku. Naše konverzace pak vypadala asi takhle ,Touhle paličatostí ničeho nedosáhnete. Obvykle ji k takovým hovorům nepodněcuji, ale tentokrát vzbudila mou pozornost. Obcházím ho netrpělivě, sleduji hovor z povzdálí, čekám, kdy mu bude konec. Publikum začalo váhavě tleskat a po chvíli se vrátilo k všední konverzaci. Od dnešního dne nebudu s tebou jinak rozprávět a tak se nejsnáze naučíš. Angelina raději odešla, by neslyšela bohaprázdnou rozprávku svých sester. Jones a já jsme se vrátili ke svým doutníkům a pokračovali jsme v hovoru. Leč záleží li Vám více na tom ještě, rozebereme to ústní rozprávkou. Jakási předtucha zlá ukládala se jí na srdce při každém hovoru o tom. Měli jsme nad tím náhrdelníkem s bratrem Bartholomewem menší diskusi. Holmes se zvrátil na sedadlo kočáru a v konverzaci jsme nepokračovali. Poutníky bylo vidět, jak stojí v hloučcích, gestikulují a debatují. Prosila jsem jej, aby to nechal na písemní rozmluvu, a při tom ostalo.


Pro zajímavost:

diskuse anglicky,