Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz korekce, zlepšení, správa, správka, úprava Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu korekce, zlepšení, správa, správka, úprava

korekce, obtah, úprava synonyma, upravit se synonyma, postup vpřed, zlepšení synonyma, úpravný synonyma, oprava, správa synonyma, správka synonyma, novinka, zlepšení synonyma, vylepšení, zlepšení synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu korekce, zlepšení, správa, správka, úprava ve větách.

Souřadnice buněk v závorce musíte pečlivě zkontrolovat a případně přepsáním upravit na správné souřadnice. Pomalu se lidé ztráceli a dědečkovi nezbyla než správka. Oproti pravidlům platným v dobách psacích strojů zaznamenávají doporučení pro úpravu písemností zjednodušení. Metodická pomůcka pro orgány státní správy, územní samosprávy, právnické osoby a podnikající fyzické osoby. Mocné kmeny, vojensky i správně dobře organizované, žily většinou na rozlehlých otevřených prostorách savany. Byla bílé, perleťové pleti s nádechem ruměnným a černých, lesklých vlasů co nejjednodušeji upravených. Microsoft Access program pro sledování a správu velkého množství informací prostřednictvím databází. Nový člověk správně pochopil, že prostý přirozený život je zároveň život bezstarostný i zdravý. Nejsem úředním představitelem zákona, ale zastávám se spravedlnosti, seč mi mé chabé síly stačí. Tepláky měli hodně špinavé, mnozí dokonce potrhané, zato měli všichni pečlivě upravené účesy. Předávání informací Poskytnutí informací, případně korekce klientových předchozích informací. Obstarával také rozličné trety pro paní a vyřizoval taková objednání s ochotností a správností. Holmes býval přístupný lichotkám, ale také, abych byl spravedlivý, útokům na své soucitné srdce. Opravu je možné provést i zapsáním správného znění přímo v horním políčku dialogového okna. Úpravou vlastností měníme formát odstavce každý odstavec má určité zarovnání, řádkování,. Ti, kdo napadnou naše lidi, nenajdou bezpečného místa ani úkrytu před dlouhou paží spravedlnosti. Každou školu spravuje žena nazývaná headmistress nebo lady principal, jmenovaná vzpomenutou radou. Další inofrmace, jak udelat návstevníky stastnejsími, najdes v Dinopedii a ve Správcovském Menu. Učebny cíl Správně vyslovovati, seznámiti se s tvaroslovím a důležitějšími pravidly skladby. Nikdo není lepším přítelem nad toho, kterýž přispívá k zlepšení duševního stavu našeho. Musíte stisknout tlačítko OK nebo klávesu Enter jinak se provedené úpravy v dokumentu neuloží. Slečinka správcovic se přeukrutně na mne hněvá, že jsme vyvedli ten kousek tomu Italiánovi. Dodržujte pokyny vašich správních úřadů, sledujte informace ve sdělovacích prostředcích. Stejnojmenné dialogové okno vyvoláme volbou z nabídky ÚPRAVY nebo klávesovou zkratkou Ctrl H. Katastrální úřady mají za úkol především spravovat katastr nemovitostí České republiky. Správné znění vyberete klepnutím na nabídku a opravu dokončíte stiskem tlačítka Zaměnit. Jakmile ty jednou správně pochopí, půjde vše ostatní lehce přes posměch i nepřátelství. Vybrané zboží se zrekapituluje na nové stránce, můžeme nákupní košík ještě upravovat. Chystali se vybudovat a spravovat zámořskou říši a vytěžit z obchodu bezedné moře peněz. Její význam a použití jsou opět vysvětleny v učebním textu Programy pro správu souborů.


Pro zajímavost:

korekce synonyma,
upravený synonyma,
správa synonyma,
úprava synonyma,
novota, zlepšení synonyma,
upravit synonyma,
zdokonalení, zlepšení synonyma,