Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz kouzelný, přitažlivý, hezký, milý, poutavý, okouzlující, sympatický, atraktivní, příjemný, pěkný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu kouzelný, přitažlivý, hezký, milý, poutavý, okouzlující, sympatický, atraktivní, příjemný, pěkný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu kouzelný, přitažlivý, hezký, milý, poutavý, okouzlující, sympatický, atraktivní, příjemný, pěkný ve větách.

Je tmavovlasý, velmi hezký, okouzlujícího vystupování a přichází alespoň jednou, někdy i dvakrát denně. Je tam překrásná krajina, má milá mladá dámo, a máme kouzelné staré venkovské sídlo. Bylo hezké odpoledne a čekal nás příjemný večer. Bývala to velice milá a příjemná společnost. Než se sto mil ušlape, trvá to hezkou chvíli. Ujeli ti, milý pane, a budou už hezky daleko. Klárinka byla hezké děvče, uměla pěkné i sprosté práce ženské, byla tichá a dobrá. Tři sta mil odtud stojí uprostřed pěkného údolí a zdaleka se již leskne. Bylo až mílo se na něho podívat, jak pěkně mu ten skvostný šat slušel. Jsem vroucné milována, drahá má potěšitelko! jsem milována vroucím srdcem, mužnou myslí, mužem dokonalým. Tentokráte opravdu nepřicházení milého listu Tvého mne nepokojí, a již sobě rozličné dělám myšlénky. Příjemný, mírně obtloustlý láma nám slušnou angličtinou vypráví historii kláštera Namkha Khyung Zong. Vzplanula stará přitažlivost, francouzské líbání, hlazení, dráždění rukou v pochvě a na přirození. Kouzelná lampa je sbírka textů, sleduje různé přírodní jevy, mezilidské vztahy, náboženská tématika. Dalších několik milionů lidí mohlo přijít o život v důsledku hladomoru následujícího po povodni. Tedy druhého února byl onen posvátný den, který spoutal srdce se milující nejněžnějším svazkem. Moře, necelých sto kilometrů široké, bylo poměrně klidné, takže měli docela příjemnou plavbu. Veselost a optimismus K naší pedagogice bytostně patří příjemná atmosféra a radostné sdílení. To dopověděvši, objala Hedvika s vroucností šíji milencovu a ráda trpěla horoucí jeho líbání. Uvnitř protínaly stropy těžké dubové trámy a nerovné podlahy se místy propadaly hezky znatelně. Přemáhej, milé dítě, svou touhu a nechtěj se snoubiti předčasně, nechtěj milovati předčasně. Návštěvy konvenční jsou ty, kterými se udržují přátelské styky mezi známými milými osobami. Kdyby měli, milá holka, každého takového člověka sebrat, ani by jim všechny šatlavy nestačily. Pokud já vím, založil jej jistý americký milionář Ezekiah Hopkins, zřejmě dost velký podivín. Vane z nich neskonale něžná, dětinnou láskou oplývající mysl stejně horoucně milované dceři. Hrob spojil milence, které zlost bezbožníkova, neústupnost a surovost vlastních rodičů rozvedla. Po skončené modlitbě přistoupil dle tamnějšího způsobu k přítomnému soudci, prose za milost. Kvapné hromadné stěhování milionů způsobovalo, že Země se podobala pobouřenému mraveništi. Velká to byla zajisté útěcha milujících rodičů, ale bohužel, štěstí to trvalo jen krátce. Viděla jsem miliony rukou, zdvižených k přísaze, takové obřady se nekonají v národech marně.


Pro zajímavost:

vzhledný, hezký synonyma,
kouzelný synonyma,
pěkně se obléci synonyma,
poutavý synonyma,
pohodlný, příjemný synonyma,
milý, milenec synonyma,
pěkné děvče synonyma,