Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz krájet, kosit, rýt, žnout, dlabat, rozsekat, rozkrájet, posekat, tesat, nakrájet, nasekat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu krájet, kosit, rýt, žnout, dlabat, rozsekat, rozkrájet, posekat, tesat, nakrájet, nasekat

kopat, sekat, dlabat, tesat synonyma, kosit, žnout, sekat synonyma, rýt, sekat, dlabat synonyma, žnout, sekat, posekat synonyma, žnout synonyma, kopnout, rýt synonyma, rozkrájet synonyma, krájet synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu krájet, kosit, rýt, žnout, dlabat, rozsekat, rozkrájet, posekat, tesat, nakrájet, nasekat ve větách.

Vyndavši kudlu z kapsy, nakrájela tři krajíce chleba a namazala máslem. Druhá kostra, která ji držela v těsném objetí, byla kostra muže. Její kůže se těsněji napnula přes kosti. Podstoupil jsem test na p v Rytířské ul. Jednotlivé výše uvedené náměty cvičení lze provést praktickou ukázkou, procvičením, popřípadě s využitím testů. Obklopovalo ho šest slípek, menších hnědých ptáků, jejichž kosočtverečná hřbetní pera připomínala hadí šupiny. Útočník, osmělen asi trpným chováním ellipsoidu, několikráte zakroužil smělými křivkami těsně kolem nich. Ptačí hlaholné šveholení, oslavující radostně probuzení přírody ze zimního sna, zaléhalo v tesknou celu. Administrace Jak osobnostní dotazník, tak testy schopností jsou administrovány i vyhodnocovány přes internet. Test umožňuje slovní shrnutí výsledků a doplnění dalšími získanými informacemi, pozorovanými jevy atd. Po kostele chodím Širokou ulicí, Měšťanskou Besedou, po Židovské zahradě, vzhůru do ulice Hopfenštokovy. Veškerá nádhera krajiny však nedokázala zaujmout mého přítele, který byl zabrán do nejhlubších úvah. Stavba hradu toho, a obzvláště kulaté věže, jest zcela přiměřena rozmnožiti tichou hrůznost krajiny. Velkodušné krajanky Vaše, paní velevážená! vždycky bývaly a jsou posavad výroku mému na svědectví. Všichni výrobci doplňují testy o antigenní složky HIV subtypů podle současné epidemiologické situace. Použiji vaší výpovědi jen v krajním případě, kdybych už jinak nemohl mladého McCarthyho zachránit. Jsou to očíslované obrázky, a představují dobrodružnou výpravu rytířů, spoluhráčů za štěstím. Nedaleko mrtvoly ležela na podlaze zvláštní hůl z vyřezávaného tvrdého dřeva s kostěnou rukojetí. Těsné, červené, zlatem vyšívané spodky a modrý, zlatými šňůrami ozdobený kabát byly oděv jeho. Složitější otázky týkající ze zdravotnictví prevence, testování, léčba jsou postupovány mně. Vzniklé požáry v polárních krajích byly potlačeny, a naši útočníci pokračovali nepřetržitě. Kosti toho podivného návštěvníka našich břehů spočívají kdesi v černém bahně na dně Temže. Vcházím postranními vysokými dveřmi přicházím prese vše záhy, kostel je dosud skorém prázdný. Panu důstojníku a jeho paní přinesly majolíkové talíře, lžice kostěné i žbánečky na mléko. Jaroměře si mnoho nevšímala, poněvadž měla oči při loučení jen k domácí krajině obrácené. Kresby se vyhodnocují podle různých interpretačních systémů, existuje více variant tohoto testu. Mladší po krajině se ohlížel a hluboce vzdychaje, jednotlivá slova mluvil řečí nesrozumitelnou. Potrhané oblaky poletovaly po nebi a časem zachmouřený nad noční krajinou zašeřil plný měsíc. Patnáct členů ťjauktamtské křesťanské obce se scházelo u vrat kostela k večerní bohoslužbě. Pak se ozval téměř neslyšný šepot, náhlý kosmický záchvěv zvuku pronikajícího atmosférou.


Pro zajímavost:

dlabat synonyma,
rozkrájet, rozřezat synonyma,
nakrájet nadrobno anglicky,
nakrájet na plátky anglicky,