Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz krásný, senzační, skvělý, úžasný, ohromný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu krásný, senzační, skvělý, úžasný, ohromný

skvělý, úžasný synonyma, ohromný synonyma, rozkošný, skvělý synonyma, fajn, fajnový, senzační synonyma, ohromně synonyma, zázračný, úžasný synonyma, skvělý synonyma, senzační synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu krásný, senzační, skvělý, úžasný, ohromný ve větách.

To jsou úžasně krásné chvíle štěstí. Ohromně krásný začátek našeho svazku, naší pouti životem. Příběh strašidelného zvoníka a krásné cikánky, na jehož pozadí je romanticky vykreslena středověká Paříž. Přijímaje zpověď Janovu opravdu bratrsky, otevřenou duší, přece nepřestal mysliti na úžasnou Aninu zprávu. Potom šla, odhrnula záclonu a otevřela užasnuté Marišce šatnici, natlačenou skvostným prádlem a šatstvem. Však pracovala Honorata s podivuhodnou krásnou vytrvalostí nad sebou a zdokonalovala se vůčihledě. Před námi se otevíraly nové a stále krásnější výhledy na hory kolem sedmitisícového Saipalu. Věděliť sice o krásných princeznách, ale žádná z nich nebyla by mohla nejkrásnější slouti. Kristus, krásná, vznešená postava, sedí zahalen v malebné záhyby roucha, dolů splývajícího. Krásný schónbornský vjezd palácový, tepaná kašna proti Ježíšku, a již jsou tu moje věže. Krásné oči, krásně zarámované, bílá a nachová pleť bez líčidel, postava vysoká, statná. Košík podavši podkonímu vyhoupla se na Orlanda a zmizela mezi stromovím jako krásné zjevení. Krásné paže vnořme v rukávy úzké, tlusté anebo příliš hubené zastřeme rukávem volným. Blahořečil v duchu dědečkovi, jehožto lodička jej tak šťastně do krásného domova zanesla. Výstavné sídlo a krásný park potvrzovaly, co nám sir James vyprávěl o baronově bohatství. Zemědělství dosáhlo nádherných úspěchů, a průmysl bylo třeba označili slovem skvělý. Ze dveří farských vyběhl krásný černý pes, zaštěkl, ale vida denního hosta, hned umlkl. Chtěla chlapce odbýt nějakou odměnou, ale tak myslela, že skvěleji svoji vděčnost ukáže. Jaké ztroskotání na souši i na moři, Tondo! Gusta jednoho krásného, deštivého dne utekla. Bratři se procházeli zatím s krásnou Olivou po zahradě v citronových a myrtových hájích. Problém smířiti pořádek a svobodu jest na školách těchto rozluštěn krásným způsobem. Když viděla kněžna, že je všecko darmo, svolila a požehnala krásný nešťastný párek. Faktum jest, že přítel náš baronet počíná zajímati se silně o naši krásnou sousedku. Černý opasek svíral outlé tělo a černá sponka přepínala krásné, vysoké bílé čelo. Něco vznešeného a skvělého! Získat to nejcennější, čeho Orientálec může dosáhnout. Dlouho letěli, dříve než onu zem, kde ta krásná princezna s otcem přebývala, uhlídali. Potom kráčelo služebnictvo po dvou, krásné panny a panoši, všickni ve skvostném oděvu. Nelze si pomysliti krásnější způsob, lahodnější mrav, než jakým se Honorata honosila. Nade vším vznášej se krásná volnost a vzlet zápasů, boj života s vítězstvím činů. Spustil ruce, jeho bezkrevná tvář se ozářila krásným úsměvem a velkým překvapením.


Pro zajímavost:

úžasný, skvělý, senzační anglicky,
skvělý, úžasný francouzsky,
senzační, úžasný anglicky,
mohutný, ohromný německy,
nádherný, senzační anglicky,
zářivý, skvělý francouzsky,
skvělý anglicky,