Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz krok, postup, žaloba, kroky, zajištění, prostředek Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu krok, postup, žaloba, kroky, zajištění, prostředek

krok synonyma, žaloba, obžaloba synonyma, prostředek synonyma, žaloba synonyma, mycí prostředek synonyma, dezinfekční prostředek synonyma, styl, prostředek synonyma, uklidňující prostředek synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu krok, postup, žaloba, kroky, zajištění, prostředek ve větách.

Výstupem tohoto kroku je strukturovaný přehled o vývoji, sociokulturním zázemí a specifických omezeních klienta. Identifikace kariérových příležitostí Následující krokem je identifikace kariérových příležitostí. Hoch odcházel zvláštními šouravými kroky, podle nichž jsem usoudil, že trpí ochabnutím páteře. Tuším, že ti městští drábové práce uspořili, neboť slyším kroky a vidím nablízku světla. Slyšela jsem jeho vzdalující se kroky, které teď půjdou tím šerým stromořadím dlouho, dlouho. Pojednou jsme uslyšeli stále vzrůstající hukot hlasů a dusavý krok mnoha pochodujících nohou. Jedenáct odbíjelo, když zaslechl jsem silnější kroky hospodyně, směřující k témuž cíli. Výstupem tohoto kroku, pokud se podaří, je klientova představa o jeho budoucí profesní roli. Kdybyste mě chtěl při tomto posledním kroku provázet, prokázal byste mi tím velkou službu. Kč, umožňují veškeré potřebné kroky a úkony zadavatele v zadávacím řízení podle čl. Přicházejíc ke stavení potkala se babička s myslivcem, byl všecek polekán, krok chvatný. Sotva udělala deset kroků, tu se strhl tak přenáramný křik, že Růžence uši zaléhaly. Neušel mu zatím ani jediný krok, který jsem podnikl, abych kolem něho rozprostřel tenata. Trhavé pohyby úklony a neodůvodněné kroky sem a tam prozrazovaly, že je velmi překvapen. Podle toho použije poradce jen určitý sled vybraných kroků fází poradenského procesu. Pak jsem uslyšel kroky paní Douglasové a nemohl jsem připustit, aby vešla do místnosti. Proč nespí? Proč chodí? Jeho pokojík, nějak zveličený, skytal místa tisíci krokům. Po každém klopýtnutí že bude lidstvo pozornější a jeho krok stále bezpečnější. Chápu, že jste mohl zhruba stanovit jeho výšku, když jste si přeměřil délku kroku. Trošku nachýlený přecházel volným krokem malou zahrádku od jednoho konce k druhému. Deset hodin minulo, když slyšel jsem kroky služčiny, ubírající se do své ložnice. Neohlédl se vzhůru k oknu, jako člověk chvátající a přece s odměřeností kroků. Několik kroků dále byly zase dvéře, které se tím samým klíčkem otevříti daly. Slyšeli jsme silné zabušení na dveře, dutý hlas dole a těžké kroky po schodech. Pole Výchozíí krok ovlivňuje rozmístění přednastavených zarážek na pravítku. Holmes urychlil krok svůj, až zkrátili jsme vzdálenost nás dělící na polovici. Položil šperk na pult, zapjal si svrchník, opět dlouhými kroky přeměřil krám. Jde si houpavým krokem, jako praobyčejný občan, a co se svíjí v jeho záměrech. Rýznburský šel vždy pohodlným krokem, pan Beyer jako by přes propasti kráčel. Na každém kroku zakopáváte o obchody a obchůdky se vším možným a nemožným.


Pro zajímavost:

postup vpřed, zlepšení synonyma,
pomůcka, prostředek synonyma,
kroky synonyma,
postup, proces synonyma,
prostředek (fin.) španělsky,
způsob, prostředek anglicky,
prostředek francouzsky,