Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz kroužek, kružnice, prstenec, okruh, kolo Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu kroužek, kružnice, prstenec, okruh, kolo

kolísat synonyma, kolčit, kolovat synonyma, kolena synonyma, okruh, okres synonyma, kolo, kruh synonyma, kolektivní synonyma, sídliště, kolonie synonyma, nerozhodný, kolísavý synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu kroužek, kružnice, prstenec, okruh, kolo ve větách.

Sluhové, kroužek vlídných hnědých obličejů, se tlačili kolem něj a nabízeli mu dárky. Vymezil jsem vám desetimílový okruh kolem vesnice. Kolem kapitána se shlukl úzký kroužek. Oknem viděl Zafod formaci temně zelených Žabích válečných strojů, svírajících kruh kolem vyvrácené věže. Útočník, osmělen asi trpným chováním ellipsoidu, několikráte zakroužil smělými křivkami těsně kolem nich. Každé poskočení koní, a každé otočení kol přibližovalo nás k nejsmělejšímu našemu dobrodružství. Pokud budete potřebovat použít rolovací kolečko, pak ho ovládáte ukazováčkem, myší opět nepohybujete. Vznikající teplo je odváděno chladicí vodou, která proudí kolem palivových proutků do parogenerátorů. Uzká chodba vedla nás do čtverhranu, dlážděného dlaždicemi, kol něhož rozkládaly se špinavé byty. Měl na sobě neforemné námořnické šaty, dvouřadovou kazajku a kolem krku křiklavý červený šátek. Na hřbitově kolem otevřeného hrobu při prostých, tichých obřadech stáli jen maminčiny nejbližší. Naproti dojíždělo množství rozličných vozů, ale jeden zvláště vábil na sebe zraky koljdoucích. Po skončených bohoslužbách ubírala se čásť lidu s nevinnou myslí kolem generálního velitelství. Proto moudrá matka nepodává dítěti před samým uložením ani bonbonů ani čokolády, ani koláčů. Budu Vás proto očekávat v kuřáckém salónku hotelu Charing Cross příští sobotu kolem dvanácté. Zajisté také česká kolonie Lvovská ztrácela odchodem Zapové přítelkyni vřelou i spanilomy slnou. Kolik je diabetiků v ČR? Počet registrovaných diabetiků v České republice každoročně vzrůstá. Aneb sesedli všecky do kolečka a nejstarší husopas neb husopaska musela povídat nějakú smyšlenku. Uložila svého kojence, nasytivši ho o deváté hodině bez zpěvu, hýčkání, nosení a kolébání. Další bariérou je proto hermeticky uzavřený systém primárního okruhu a tlakové nádoby reaktoru. Nakonec Flory lokomotivu přiměl, aby jela, nebo přinejmenším aby se vrávoravě sunula po kolejích. Thaddeus Sholto v jednom kuse něco vykládal, chvílemi dosti hlasitě, aby přehlušil rachocení kol. Před námi se otevíraly nové a stále krásnější výhledy na hory kolem sedmitisícového Saipalu. Stiskl Holmesovi pravici a představil mu svého kolegu jako inspektora Baynese ze surreyského okrsku. Zajímavo je především, že v Americe máme čtyři tyto koleje vysokoškolské výhradně dívčí. Kvůli častějším vodnatým stolicím může kůže kolem konečníku zčervenat a být bolestivá. Vltava, na kolmém břehu přilehající vzhůru ke skále domky, kostely, posléze za řekou skaliny. Po havarijním odstavení reaktoru docházelo k pomalému úniku chladicí vody z primárního okruhu. Komplexní příprava vyšetřovaného před kolonoskopickou či irigografickou diagnostikou střeva. Okamžik utkvěl na pahorku, zakroužil kolem a stanul, zalévaje svitem rovinku v sousedství domu.


Pro zajímavost:

za kolečkem synonyma,
kolonizovat, zalidnit synonyma,
mimo, kolem, podle synonyma,
kolna synonyma,
kolej synonyma,
kolik máš hodin synonyma,
zřícení, kolaps synonyma,