Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz kupit, nakupit, nahromadit, hromadit, nahromadit se Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu kupit, nakupit, nahromadit, hromadit, nahromadit se

nahromadit, hromadit synonyma, hromadit se synonyma, schraňovat, hromadit synonyma, kupit, hromadit synonyma, hromadit, střádat synonyma, spadat synonyma, odlévat se synonyma, potulovat se, loudat se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu kupit, nakupit, nahromadit, hromadit, nahromadit se ve větách.

Opět byla pomsta zmařena a opět nahromaděná nenávist podněcovala Hopea, aby pokračoval v pronásledování. Zdálo se, že nahromaděné spousty smrtících prostředků daleko přesahují množství, potřebné k obraně. Narychlo zřízené elektrárny pálí nahromaděná těla, aby se nenahromadil mrtvolný zápach a jed. Vše, co pěkného po různu v jných zemích spatřil, bylo zde nahromaděno. Bohatství v bytu jeho nahromaděné spůsobovalo jemu však i ztráty. Popel nahromaděn byl na hrubém jakémsi ohništi. Byla tam hromady, kupy slonoviny. Technických kulturních vymožeností používá se k ďábelským vynálezům smrtících přístrojů, k hromadnému ničení protivníka. Při těch slovech otevřel sáček a ukázal nám hromádku hnědočerveného prášku, připomínajícího šňupací tabák. Za kameny, mezi hromadami písku, všude vystrkuje růžky prapodivná květena, odborníky zvaná sukulentní vegetace. Potom se urychleně dostavme na určené místo, odkud bude prováděna evakuace hromadnými dopravními prostředky. Nejvíce bývají ženy demoralisovány tím, když muži jejich tělesné vnady za vysoké ceny kupují. Vytrvej! Vzdoruj! kázala mi celá kupa vysvědčení, výsledků úmorné práce a probdělých nocí. Kvapné hromadné stěhování milionů způsobovalo, že Země se podobala pobouřenému mraveništi. Mezi dětmi kupcovými byla nejstarší sedmnáctiletá dcera, jménem Leonora, děvče velmi hezké. Slunce stálo již hodně vysoko, když hromadu chvojí nalámaného majíce, po otci se sháněly. Narazil jsem i na další součásti chátrajícího strojového zařízení a na hromadu kolejnic. Panímáma nakupovala celé balíky obrázků, růženců, figurek a rozličných jiných dárků. Poněkud stranou od tábora byla malá hromádka zarudlé země, která jistě nebyla tam dříve. Kupříkladu některé jejich osobité ostrovní zvyklosti je bezpodmínečně nutné zachovávat. Vybrané zboží se zrekapituluje na nové stránce, můžeme nákupní košík ještě upravovat. Hromada zásluh, to bylo v jeho očích jakési bankovní konto, jehož výše neustále stoupala. Kombinace kláves Alt Tab přepíná mezi spuštěnými aplikacemi směrem kupředu viz kapitola. Avšak dlouhá cesta a hrůzy se hromadící otřásly srdcem i nejsilnějších mužů z nich. Pokud si vzpomínám, klopýtl dotyčný o hromádku kamení, vzhlédl ke hvězdám, atakdále. Proč? Jestliže tohle zodpovíme, dostaneme se s naším malým problémem poněkud kupředu. Kolem desáté hodiny vidíme na obzoru hromady navršeného kamení s modlitebními praporci. Maličký počítač udržující životní funkce, zavěšený na zádech, kupodivu selhal. Držela světlo nad hlavou, nakláněla obličej kupředu a zvědavě si nás prohlížela. Poštmistr, který měl zároveň kupecký krám, pamatoval se jasně ještě na telegram.


Pro zajímavost:

sdružení, svaz synonyma,
slovní zásoba, lexikon synonyma,
vetřít se, vstoupit synonyma,
zahřát se synonyma,
totožný, stejný, tentýž synonyma,
samota, osamocenost synonyma,
být ve shodě synonyma,