Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz lump, dareba, ničema, mizera Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu lump, dareba, ničema, mizera

dareba, lump synonyma, lump, ničema, gauner, lotr synonyma, mizera synonyma, bestie, neřád, mrcha, mizera synonyma, malý kluk, dareba synonyma, dareba, lotr synonyma, darebák, lump synonyma, mizerný synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu lump, dareba, ničema, mizera ve větách.

Je zvláštní, jak konvenční žvanění o ničem proniká setrvačností téměř do všech životních situací. Nemá ovšem ještě zajištěné existence, protože dosud studuje, ale proto přece ještě není lump. Představte si člověka se zavázanýma očima, který si vyjede s vozem po mizerné cestě. Já vždy proměňoval vše za malé mincičky, neměl jsem nikdy velké linie v ničem. Tam se kuje nějaká hanebná věc a osnuje se tam nějaký černý, ničemný záměr. Ale kdo by uvěřil takovému mizerovi spíš než vám? Je to jenom obyčejný soudce. Chlapci domlouval, aby byl poslušen, věren, mlčenliv, by nedošel v ničem hanby. Když nic nevíš, nemůžeš o ničem svědčit a dostat se kvůli tomu do maléru. Mají to zřejmě na svědomí stejní darebáci, kteří se vloupali k Actonovým. Posádka byla hotová sbírka darebáků, speciálně vybraných pro tento úkol. Zkrátka a dobře, pan Karásek je mizerný chlap a zakazuji Ti s ním mluvit. Když si stojím dobře, neuvěří ničemu o mně, když špatně, uvěří. Doma se vyptávala, kdo u Milostína byl, žádný ale o ničem nevěděl. Jakub ale vždy, že neví o ničem, že je pantáta vždy stejné mysli. Říkával Lepší sprostým nádeníkem, nežli panským ničemníkem. Místní pomocníci jsou většinou k ničemu anebo bývají ovlivněni. Myslil jsem, že jsi nemocen, ale pochopil jsem, že jsi jenom darebák. Říkával Lepší sprostým nádeníkem, nežli panským ničemníkem. Ted je na lov mizerná doba, ale uděláme, co bude v našich silách. Och, ti darebáci nejspíš brali všechno, co jim přišlo pod ruku. Vzpomněl jsem si, co ten darebák říkal o posthypnotickém vlivu. Poslyš, ty jedna mizerná hromado mentálně narušenýho plechu. Tím přivolala policii, ale těm darebákům se podařilo utéci. Na dvou kontinentech se nebude mluvit o ničem jiném než o vás. Zdá se mi, že je všecko na světě soustavným darebáctvím. Ničemu bychom nepomohli, kdybychom zakopli a Aleksander upadl. Neříkám nikdy o nikom nic zlého, ale on je darebák a lotr. Už byste měl vědět, že těmhle mizerům není co věřit. Ničemu se nechci vyhýbati, žádnému slovu ani předmětu. Někdo možná řekne, že jsem byl stejný darebák jako vy.


Pro zajímavost:

ničema, ubožák synonyma,
lump sugar, sugar cubes anglicky,
ubohý, nešťastný, mizerný anglicky,