Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz miniaturní, nicotný, nevelký, bezvýznamný, skrovný, lehký, těsný, slabý, drobný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu miniaturní, nicotný, nevelký, bezvýznamný, skrovný, lehký, těsný, slabý, drobný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu miniaturní, nicotný, nevelký, bezvýznamný, skrovný, lehký, těsný, slabý, drobný ve větách.

Mé vítězství v drobné potyčce bylo naprosto bezvýznamné. Strategie založené na zmírňování negativního dopadu slabých stránek prostřednictvím využití příležitostí. Tato skutečnost se může bez nebezpečí stát předmětem dramatického napětí, protože je naprosto bezvýznamná. Útočník, osmělen asi trpným chováním ellipsoidu, několikráte zakroužil smělými křivkami těsně kolem nich. No, nesmíme při vyšetřování téhle nicotné záležitosti ztrácet ze zřetele cíl našeho hlavního pátrání. McMurdo byl zamyšlený a zamlklý, ale pro chvilkovou slabost svého společníka neprojevil sebemenší pochopení. Byly to nejjednodušší signály, smluvené vzhledem k nezbytné skrovnosti vnitřního zařízení jejich letadla. Jediné světlo na můstku byla slabounká rudá záře trojúhelníkovitých očí paranoidního androida Marvina. Jedním z vedlejších výsledků projektu Srdce ze zlata byl celý řetězec naprosto bezvýznamných náhod. Nejlepším pokrmem jest mléko, lehká moučná, s ovocnou zavařeninou nebo šťávou připravovaná jídla. Těsné, červené, zlatem vyšívané spodky a modrý, zlatými šňůrami ozdobený kabát byly oděv jeho. Co člověk prožil, nic z toho nezmizí, i zcela bezvýznamný člověk mnoho neuvěřitelného prožívá. Za okamžik sem slabě dolehly zavřenými dveřmi ložnice táhlé, úpěnlivé tóny nesmrtelné melodie. Ne nadarmo je tato ochrana týraných, a slabých tvorů i hlavním příznakem pohádkových bohatýrů. Nemocná dáma se slabým srdcem, která se obtížně pohybuje, nemůže nijak prosadit svou vůli. Předešlého večera těsně před zemětřesením pročítala paní Lackersteenová civilní list. Avšak těsně před katastrofou, někteří duchové byli již na stopě tísnivé této záhadě. Kolik dní trvala již válka a královo vojsko slablo, nemohouc odolati velké síle nepřátelů. Tenkrát bylo s našimi britskými hostiteli všechno jiné než lehké pořízení, to mi věřte. Lidé slabšího ducha opět se vzdalovali od národních ideálů, podléhajíce nepřízni času. Světla po stráních, mostech, ulicích, slabší nežli jindy, ale třásla se milostně ve tmě. Přidržoval si misku těsně pod nosem, hbitými, umaštěnými prsty se cpal a rychle oddechoval. Slabá záře z Marvinových očí vrhala sotva patrné rudé stíny na ohromnou vorvaní mršinu. Jsem přítelem sira Jindřicha, a blaho jeho jest těsně sdruženo se štěstím mým vlastním. Tu pojednou postřehli tytéž slabiky v odpovědi cizincově, jichž právě sami byli použili. Ivan Šetlík, takový mladý, nepatrný, slabý, prudký, inteligentní, pohrdající slabostí. Je lehké takové apoštolské poslání u národa? Naprosto ne, a zvláště ne pro učitelstvo. Xaver Dvořák se jevil jako nejprůbojnější autor své doby, později ale jeho síla slábla. Pohlédl na kmeta, jehož tvář osvětlovala slabá záře světýlek na přístrojové desce. Mluvilať dokonale po česku s lehkým přízvukem polským, který byl hudbou v její slovech.


Pro zajímavost:

jalový, nicotný, prázdný synonyma,
lehký synonyma,
slabý, bezmocný synonyma,
trefný, těsný, vhodný synonyma,
lehký svetr synonyma,
drobnosti, veteš synonyma,
slabý, nemohoucí synonyma,