Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz minulý, předešlý, předcházející Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu minulý, předešlý, předcházející

předcházející synonyma, dávno minulý synonyma, předešlý synonyma, minulý synonyma, poslední, minulý anglicky, minulý německy, minulý čas anglicky, minulý španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu minulý, předešlý, předcházející ve větách.

Statistického materiálu nasbíráno už tolik v předešlých stoletích, že nebylo těžko dojíti logických výsledků. Minuli obílenou dřevěnou pagodu, ne vyšší než člověk, kterou zpola zakrývaly úponky popínavých rostlin. Velikým nepřítelem ženiným v minulosti byly četné a dlouhotrvající války zvláště válka třicetiletá. Bych však důvěru Tvou splácejíc, ji rovněž zasloužila, musím též promluviti o dobách minulých. Bárta již chtěl volati, domnívaje se, že některý pocestný nevědomě minul jeho jedinou hospodu. Básně své v předešlém psaní slíbené s povolením vaším po první vesně zaslati neobmeškám. Jeho jiskřivý humor ostře kontrastoval se skličující depresí, které propadal v minulých dnech. Minulý rok nás v indické Dharamsale přijal nejvyšší duchovní a světský představitel Tibetu,. Předešlého večera těsně před zemětřesením pročítala paní Lackersteenová civilní list. Veškerá věda technická vykonala na příklad v předešlém století přímo obrovské pokroky. Minuli jsme sídla kmene Pavího Oka, a není kmenů jiných zde, dokud nepřekročíme velehor. Neznamená to, že některá z jeho předchozích partnerek v minulosti nebyla HIV pozitivní. Magrathea je zřejmě nějaká legenda z dávné minulosti, které nikdo doopravdy nevěří. Nikdo nechce, aby se tohle delo, takze se podíváme, jaké chyby napáchalo minulé vedení. Ještě smutnější než předešlý den chodil po hradě a žádný s ním vydržet nemohl. Minul zase smutný týden a to malicherné týrání svíralo šlechetné srdce Baruščino. Ty měly památky na slavnou minulost předkův, mělyť rodinné erby a velké vzpomínky. Deset hodin minulo, když slyšel jsem kroky služčiny, ubírající se do své ložnice. Uhýbal před kameny, a kdykoli ho nějaký minul, hýkavě, vítězoslavně se rozesmál. Znalostní a postojové otázky obsahově vycházely z minulé studie Stehlíkové a kol. Tu pak mnohá z předešlých posluchaček scházela i bylo nutno nové dívky získati. To, co se stalo předešlou noc, zřejmě téměř zázračně vyřešilo jeho potíže. Nebylo by vám příjemné, kdyby se seznámila s některými fakty z vaší minulosti. Zkrátka a dobře, obrátil jsem list a všemožně se snažil napravit svoji minulost. Nyní, drahá Boženko, víte i příčinu, proč jsem Vám předešlého roku nepsala. Po snídání přišly panny do síně, a již byly bělejší než předešlého dne. Dům U tří štítů se značně lišil od spořádané domácnosti z minulého dne. Muka, která Jsi minulého roku trpěla pro mou churavosť, nyní navštěvují mne. Sotva sešla s očí, proměnili se milenci v předešlé postavy a utíkali dále. Na konci vesmíru musíš hodně užívat minulý čas, protože už je po všem.


Pro zajímavost: