Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz motorka Pionýr, ženské genitálie Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu motorka Pionýr, ženské genitálie

malý motocykl zn. ""Pionýr""" synonyma, motocykl PIONÝR synonyma, pionýr synonyma, genitálie synonyma, motorka synonyma, motorka francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu motorka Pionýr, ženské genitálie ve větách.

Odborného lékaře nutně navštivte při zjištění jakýchkoliv změn na vašich genitáliích. Ignoroval jsem moji motorku, stojící osamocenou uprostřed louky. Ta malinká, hezounká příčina všeobecného pobouření ženského pohlaví ležela na skvostném koberci uprostřed síně. Povídka Sedmikráska je inspirována ženskou četbou a hagiografií, oslava lásky, tématizace mariánského kultu. Tímto poznáním překročuje ženské hnutí hranice feminismu a stává se hnutím pokrokovým, demokratickým. Emancipací hospodářskou k emancipaci sociální, právní i duševní, hlásal druhý proud ženského hnutí. Když vešli do stavení, cítili všude zápach černobýlu, jímž ženské stavení vykadily proti strygám. Není ženského spolku, na nějž by nepřispěla značným obnosem, sama trávíc život co nejprostší. Znalost vynikajících spisovatelů dle četby jistého počtu děl, hodících se pro ženskou mládež. Na pěkném stolku ležely začaté práce ženské a podál stála drahým kamením vykládaná harfa. Mužský květ dodává část svého pelu čili semínek, aby semínko ženského květu mohlo růst. Koná li však ženská osoba každou práci v domácnosti se naskytující, slove prostě služkou. Za doby osvícenské nalézáme zvláště ve Francii čilý ruch na poli vzdělání ženského. Bylať zcela ženskou, jakoby nebyla mívala vedle mateřství a domácnosti nikdy jiné práce. Klárinka byla hezké děvče, uměla pěkné i sprosté práce ženské, byla tichá a dobrá. Veškerý ženský instinkt jí napovídal, že nešlo jen o leknutí překvapeného člověka. Kdo ví, Watsone? Ženské srdce i rozum zůstávají pro muže nerozluštitelnou hádankou. Proto ženské hnutí dnešní doby v první řadě usiluje o občanská, politická práva. Tam od hospody přes potok vběhla na louku postava ženská, zahalená v bílou plachetku. Děvče odhodilo závorku u přední mřížky, zavřelo a obě ženské vešly do sednice. Pak můžeme směle říci s Masarykem, že není ženské otázky, je jen otázka lidská. Opodál v chodbě zašustěly ženské sukně a domovní dveře se otevřely a zabouchly. Najednou se uprostřed všeho toho běsnění vichrů ozval zděšený ženský výkřik. Posměch a kaceřování stíhaly první průkopnice ženských snah a ženského hnutí. Připravovalo se vydávání encyklopedie pro ženské, pak obchodní encyklopedie vysel. Tam se však sotva protlačit mohla, nebol se bylo sešlo ženských veliké množství. Než se ženské ohřály a ke kolovratům usedly, rozmlouvalo se chvíli o všeličem. Plamínková ve své přednášce o ženě moderní v Ženském Klubu Českém v Praze. Za žalářníkem nese šest ženských na ramenou černou, prostou rakev bez pokrovu. Proto ženskou otázku rozluští ta doba, která dá ženám jejich pravé ženství.


Pro zajímavost: