Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz nácvik, pokus, vyzkoušení, test Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu nácvik, pokus, vyzkoušení, test

těsný synonyma, poslední vůle, testament synonyma, nostalgie, teskná touha synonyma, těsnění synonyma, kopat, sekat, dlabat, tesat synonyma, těsně synonyma, nácvik synonyma, legalizovat, testovat synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu nácvik, pokus, vyzkoušení, test ve větách.

Jednotlivé výše uvedené náměty cvičení lze provést praktickou ukázkou, procvičením, popřípadě s využitím testů. Útočník, osmělen asi trpným chováním ellipsoidu, několikráte zakroužil smělými křivkami těsně kolem nich. Ptačí hlaholné šveholení, oslavující radostně probuzení přírody ze zimního sna, zaléhalo v tesknou celu. Administrace Jak osobnostní dotazník, tak testy schopností jsou administrovány i vyhodnocovány přes internet. Test umožňuje slovní shrnutí výsledků a doplnění dalšími získanými informacemi, pozorovanými jevy atd. Všichni výrobci doplňují testy o antigenní složky HIV subtypů podle současné epidemiologické situace. Těsné, červené, zlatem vyšívané spodky a modrý, zlatými šňůrami ozdobený kabát byly oděv jeho. Složitější otázky týkající ze zdravotnictví prevence, testování, léčba jsou postupovány mně. Pak provedl cosi, co by nezasvěcenému pozorovateli připadalo jako heroický pokus přejít místnost. Kresby se vyhodnocují podle různých interpretačních systémů, existuje více variant tohoto testu. Respondenti, kteří znají svůj HIV stav, odpovídali logicky častěji, že podstoupili HIV test. Předešlého večera těsně před zemětřesením pročítala paní Lackersteenová civilní list. Avšak těsně před katastrofou, někteří duchové byli již na stopě tísnivé této záhadě. Jestli dovolíte, pokusím se teď vrátit do školy, protože bych si opravdu potřeboval lehnout. Přidržoval si misku těsně pod nosem, hbitými, umaštěnými prsty se cpal a rychle oddechoval. Jsem přítelem sira Jindřicha, a blaho jeho jest těsně sdruženo se štěstím mým vlastním. Pokusí li se náš přítel z Divokého západu býti práv své přezdívce, budeme připraveni. Ve stejné době dochází i k vytvoření protilátek, které lze prokázat laboratorním testem. Na pokusných polích přivedeny byly poměry vodní k největší dokonalosti a prospěšnosti. Když mi ale dovolíš, abych si poradil sám, pokusím se najít nějaké čestné východisko. Nácvik relaxace Zvládnutí relaxace vyžaduje nácvik a ten zase nějaký čas a trpělivost. Dimenze Tyto testy jsou zaměřeny jednak na verbální, numerické a induktivní usuzování. Každé sestavení profilu je placené, zájemce nemá přístup k procesu vyhodnocení testu. Tři malé výstupky nad horními okny byly chabým pokusem dodat jejímu názvu oprávnění. Častěji se nechávaly testovat osoby žijící v partnerství, nejčastěji v krátkodobém. Nezapomeňte se také podívat na doporučené metody efektivního studia a nácvik relaxace. Byl to choulostivý pokus, ale poněvadž byl padací most zvednut, jiná cesta neexistovala. To se nemůže stát, pokud budou pokusy omezit její poslání jen na náboženskou oblast. Doporučoval bych buď ho přimět k HIV testu anebo k používání bezpečnějšího sexu. Mariška byla teď sama dopoledne jí ledajak uběhlo, leč odpoledne začala již tesknit.


Pro zajímavost:

rýt, sekat, tesat synonyma,
výcvik, nácvik synonyma,
trefný, těsný, vhodný synonyma,
snažení, pokus, úsilí synonyma,
tesknící po domově anglicky,
pokus anglicky,
test anglicky,