Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz nálepka, štít, destička, etiketa, jmenovka, visačka, viněta Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu nálepka, štít, destička, etiketa, jmenovka, visačka, viněta

štítek, etiketa, nálepka synonyma, viněta synonyma, destička synonyma, jmenovka synonyma, nálepka anglicky, vývěsní štít, znak anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu nálepka, štít, destička, etiketa, jmenovka, visačka, viněta ve větách.

Usazování radioaktivního jódu lze zabránit tím, že štítnou žlázu nasytíme normálním, neradioaktivním jódem. Její drobná, vzpřímená, štíhlá postava byla úplně bez křivek, jako basreliéf vyřezaný do stromu. Holmes jen zářil a mnul si štíhlé ruce, když naslouchal skoupým, ale pozoruhodným podrobnostem. Hned u primitivního můstku stál cihlový domek a ze vzdálenějšího okna visel dřevěný štít. Kmitaly se tam zelené výložky se stříbrnými portami, ale Robertovu štíhlou postavu neviděla. Postava ona byla mnohem větší než postava Stapletonova a mnohem štíhlejší než Franklandova. Uprostřed místnosti s hliněnou podlahou hoří oheň a plní celou prostoru štiplavým dýmem. Děvče odběhlo a v malé chvíli přiběhl Zverka, gazdův bratrovec, mladý, štíhlý šuhaj. Pak zase lezl přes cestu štír a děvčata zakroužily okolo něho, křičíce, že jedovatý. Tomu se dá zabránit tak, že štítnou žlázu nasytíme normálním, neradioaktivním jódem. Drobnými, houževnatými prsty Floryho štípl do ruky, bolestivě, ale docela dobrosrdečně. Začal ji hladit po hnědém krku, který jako hladký, štíhlý stvol vystupoval z eindi. Zanedlouho už jsem kráčel ke Štítům, kde jsem zastihl Stackhursta v jeho pracovně. Fotografie je ve skříňce za posuvnou destičkou těsně nad šňůrou pravého zvonku. Opatrně jej přidržel pod světlem a přejížděl po něm dlouhými štíhlými prsty. Ztratil jsem dnes jediného člověka, kvůli němuž jsem byl ochoten Štíty snášet. Věžička pagody čněla nad korunami stromů jako štíhlé kopí se zlatou špičkou. Obchodil si to, že byla přijata do nějakého štiftu, kde jsou chudé šlechtičny. Dům U tří štítů se značně lišil od spořádané domácnosti z minulého dne. Ze spleti větví vyčnívaly šedé štíty a nejvyšší trám prastarého sídla. Barča nikdy neutekla, ona se nebála zlého býka, neřkuli hada nebo štíra. Slyšel jsem, že v potoku nad mlýnem jsou pstruzi a v Panském jezeru štiky. Zatímco my se jich štítíme, oni s nimi zacházejí jako s cennou surovinou. Pan komerční rada štípl ještě v předsíni Andulu do tváře a vyšel. Byla dlouhá, štíhlá a mladistvá, s žilkovaným zápěstím školačky. Měsíc se z výšky zrcadlil na hladině jako široký elektronový štít. Fantasticky spíše než přiměřeně oděná, vysoká, štíhlá postava. Stackhurst se vydal ze Štítů za ním, takže se o tom nedalo pochybovat. Doprovázela ji skupina vysokých štíhlých fialkovozelených bytostí. Byl to mladý, štíhlý muž ozdobný šat jeho jevil bohatého jinocha.


Pro zajímavost: