Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz návrh, projekt, schéma, kresba, diagram Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu návrh, projekt, schéma, kresba, diagram

schéma, diagram synonyma, tabule, schéma, diagram synonyma, projekt synonyma, plán, pořad, projekt synonyma, obrazec, diagram synonyma, schéma synonyma, skica, náčrt, návrh synonyma, graf, diagram synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu návrh, projekt, schéma, kresba, diagram ve větách.

Pro lepší zapamatování jsou vhodná schémata, kresby, obrázky, grafy, tabulky a názorná schémata. Naopak jako projektivní osobnostní test je kresba chápána Machoverovou. Umisťování, projektování, výstavbě a bezpečnému provozu jaderných elektráren v ČR je věnována velká pozornost. Elektronické publikování příběhů Sherlocka Holmese je společným projektem Městské knihovny v Praze a www. Ze sestaveného rozpočtu musí být zřejmé, že projekt neslouží pro pořízení dlouhodobého materiálu. Vyúčtování i závěrečnou zprávu je třeba doručit Dotační komisi elektronicky na projektyprahy gmail. Jedním z vedlejších výsledků projektu Srdce ze zlata byl celý řetězec naprosto bezvýznamných náhod. Elektronické publikování díla Boženy Němcové je společným projektem Městské knihovny v Praze a www. Potvrzením o doručení projektu je automatická odpověď poštovního serveru zpět na adresu odesílatele. Poradce hledá návrhy variant konstruktivního, nezaujatého řešení a nabízí je klientovi k posouzení. Kresby se vyhodnocují podle různých interpretačních systémů, existuje více variant tohoto testu. Kromě již zmíněných manuálů byly v rámci tohoto projektu vytvořeny další dvě příručky. Nechápala jsem, nač takové tajnosti, ale vyhověla jsem jí a přijala jsem navrhovanou schůzku. Další službou pro klienty je kurz výpočetní techniky podporovaný rovněž projektem GG NROS. Pan Flory navrhuje za člena tohoto klubu místního praktického lékaře doktora Vérasvámího. Doktoru Peckovi, úředně oprávněnému civilnímu inženýru, klesly ruce na projekt zdymadla. Proto jsou projekty zážitkové pedagogiky vhodné i pro mladé lidi se sociálními problémy. Učím se francouzsky, polsky, kresbě, fortepianu, a i česká knížka neleží v zanedbání. Uspořádat podstatné informace zjistit vztahy, rozdíly, hierarchie, zaznamenat do schémat. Způsob byl sice poněkud nezvyklý, ale skutečně mohli těžko navrhnout cokoli lepšího. Kresba lidské postavy patří k nejpoužívanějším kresebným vyšetřovacím postupům. Navrhuji, abychom se tam spolu v noci vypravili a zaútočili přímo na jádro tajemství. Jak paměť funguje? Základní schéma rozděluje paměť na krátkodobou a dlouhodobou. Při použití dotace nemůže výsledek hospodaření projektu či akce skončit ziskem. Tvář muže, který vyhrál Velkou cenu za návrh pobřeží, na němž teď stáli. Je to jednoduché, ale velmi univerzálně použitelné schéma efektivního studia. Změny Seznamu jsou prováděny usnesením Vlády ČR na základě návrhu správce. Napadlo mě vyfotit si schematickou mapu Velkého Maroka, visící na zdi školy. Spolehněte se, že uděláme všechno, co nám vy nebo pan inspektor navrhnete. Čtyři metody efektivního studia Jiné schéma ve své knize používá Kahn.


Pro zajímavost:

projekt anglicky,
návrh, žádost německy,