Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz nechat vystoupit, vyložit, posadit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu nechat vystoupit, vyložit, posadit

nechat trauf synonyma, interpretovat, vyložit synonyma, vyložit, vysadit synonyma, něčeho nechat synonyma, vystoupit synonyma, usadit se, posadit se synonyma, nechat, povolit synonyma, posadit se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu nechat vystoupit, vyložit, posadit ve větách.

Posádce zbývalo několik hodin, aby potmě oživila a vyložila zmražený náklad. Nechtěl jsem, aby si mé váhání vyložil špatně. Vyrůstala pokolení, která rozuměla nyní dobře příčinné souvislosti zjevů přírodních, jichž předkové namnoze nechápali. Vystoupivše na pahorek, spatřili cikáni vysloužilce Bártu na malém pahrbku pod šípkovým keřem sedícího. Zadní stranu klubu nechali nehlídanou, protože předpokládali, že řeka znemožňuje ústup tímhle směrem. Taková jsou hlavní fakta tohoto případu, zbavená veškerých dohadů a vyložená s maximální jasností. Ale jak vidím, nepřítelovy přípravy již tolik pokročily, že nemůžeme riskovat a nechat rozsvíceno. Určitě je lepší respektovat vlastní instinkt, odložit zvědavost a nechat návštěvu raději na jindy. Předsíň byla vyložena bílými mramorovými dlaždicemi, uprostřed stál vkusně pracovaný kulečník. My pak sami mezi sebou kárávali nepokojných nenábožných rejdílků, nechtíce pana učitele zarmoutit. Četnost nechráněného análního sexu negativně nevýznamně koreluje s dosaženou úrovní vzdělání. Konec se rychle blíží, kamarádíčku, ale nechci, abyste vypustil duši, dokud si spolu nepopovídáme. Pokud bude nařízena evakuace, nechejte na venkovních dveřích oznámení, že dům byl již opuštěn. Nechť si však nikdo nemyslí, že Američanky, které většinou v úřadech, školách, závodech atd. Přemáhej, milé dítě, svou touhu a nechtěj se snoubiti předčasně, nechtěj milovati předčasně. Omráčená posádka bezvládně ležela na zadní stěně kabiny a naslouchala hlasům z reproduktorů. Vylíčil jste zajisté dobře souvislost událostí těch, avšak jednu věc jste nechal nevysvětlenu. Vysoce rizikové chování, nechráněný anální styk s více partnery, měla necelá pětina souboru. Může být trestně stíhán HIV pozitivní, který vědomě ohrožuje ostatní nechráněným stykem?. Domluvil mu, takže konečně svolil, ale přispět synovi penězi do nového hospodářství nechtěl. Kmitaly se tam zelené výložky se stříbrnými portami, ale Robertovu štíhlou postavu neviděla. Bylo to mezi Grandhotelem a zastávkou na Charing Cross, kde jednonohý kamelot vyložil večerníky. Nastoupili si do jednoho sampanu a nechali se odvézt k sluncem rozzářeným přístavním hrázím. Nechápala jsem, nač takové tajnosti, ale vyhověla jsem jí a přijala jsem navrhovanou schůzku. Jeřábkovi? S ním je okamžik loučení nejbolestnější, a nechávám si ho zúmyslně naposled. Nechutná, odporná medicína mu sotva stačila sklouznout do žaludku a už polykal další dávku. Potrhlý černoch nechal všechno plavat, rozrazil okenici dokořán a vypálil z martini henryovky. Na náměstí se posadila mezi jiné prodavačky, postavila vedle sebe přeslici a začala příst. Nesmíte jej prozraditi, nechcete li způsobiti mně a ženě mé velikou bolest a nepříjemnosti. Jak směšné to je poslouchat přednášku trestancovu! Mladý Španěl vystoupil a mluvil dlouho.


Pro zajímavost:

zaměstnanci, posádka synonyma,
vydat, vyložit synonyma,
sestoupit, slézt, vystoupit synonyma,
posádka, personál synonyma,
posada synonyma,
nechat ve štychu synonyma,
vystoupit, vystupovat německy,