Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz nechat, zanechat, odejít, uvolnit, upustit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu nechat, zanechat, odejít, uvolnit, upustit

zanechat synonyma, odejít, utéct synonyma, nechat vystoupit synonyma, nechat trauf synonyma, odcestovat, odejít synonyma, nechat, povolit synonyma, něčeho nechat synonyma, uvolnit se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu nechat, zanechat, odejít, uvolnit, upustit ve větách.

Ohněte lokty a zatněte přední svaly paží, ruce nechte uvolněné. Nechci odejít s hříchem a nemohu se svěřit mužskému. Myšlenky, které přicházejí, nechte zase odejít. Uvěřili mu a nechali ho raději odejít. Umírali a já je nemohla nechat odejít. Ani jeden z nás nechce odejít. Vyrůstala pokolení, která rozuměla nyní dobře příčinné souvislosti zjevů přírodních, jichž předkové namnoze nechápali. Takový únik látek nazýváme uvolnění látek do životního prostředí kontrolovaný únik, kontrolovaná výpust. Slova nalomená, stkaná, plachá, odvážlivá, konečně jsme uvolnili řeč, každá věta nás překvapovala. Zadní stranu klubu nechali nehlídanou, protože předpokládali, že řeka znemožňuje ústup tímhle směrem. Ale jak vidím, nepřítelovy přípravy již tolik pokročily, že nemůžeme riskovat a nechat rozsvíceno. Určitě je lepší respektovat vlastní instinkt, odložit zvědavost a nechat návštěvu raději na jindy. My pak sami mezi sebou kárávali nepokojných nenábožných rejdílků, nechtíce pana učitele zarmoutit. Četnost nechráněného análního sexu negativně nevýznamně koreluje s dosaženou úrovní vzdělání. Konec se rychle blíží, kamarádíčku, ale nechci, abyste vypustil duši, dokud si spolu nepopovídáme. Pokud bude nařízena evakuace, nechejte na venkovních dveřích oznámení, že dům byl již opuštěn. Nechť si však nikdo nemyslí, že Američanky, které většinou v úřadech, školách, závodech atd. Přemáhej, milé dítě, svou touhu a nechtěj se snoubiti předčasně, nechtěj milovati předčasně. Vylíčil jste zajisté dobře souvislost událostí těch, avšak jednu věc jste nechal nevysvětlenu. Vysoce rizikové chování, nechráněný anální styk s více partnery, měla necelá pětina souboru. Může být trestně stíhán HIV pozitivní, který vědomě ohrožuje ostatní nechráněným stykem?. Domluvil mu, takže konečně svolil, ale přispět synovi penězi do nového hospodářství nechtěl. Myslím, že až uvolním velmistrovské křeslo, budu moci jmenovat muže, který nastoupí po mně. Nastoupili si do jednoho sampanu a nechali se odvézt k sluncem rozzářeným přístavním hrázím. Paní Lackersteenová, kterou děsila představa, že bude muset odejít, se toho okamžitě chytila. Nechápala jsem, nač takové tajnosti, ale vyhověla jsem jí a přijala jsem navrhovanou schůzku. Jeřábkovi? S ním je okamžik loučení nejbolestnější, a nechávám si ho zúmyslně naposled. Nechutná, odporná medicína mu sotva stačila sklouznout do žaludku a už polykal další dávku. Potrhlý černoch nechal všechno plavat, rozrazil okenici dokořán a vypálil z martini henryovky. Nesmíte jej prozraditi, nechcete li způsobiti mně a ženě mé velikou bolest a nepříjemnosti.


Pro zajímavost:

nechat ve štychu synonyma,
uvolnit synonyma,
dovolit, odejít, opustit synonyma,
vypadnout, odejít synonyma,
odejít synonyma,
sbalit se, odejít synonyma,
odjet, odejít francouzsky,