Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz necitelný, nemilosrdný, bezcitný, krutý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu necitelný, nemilosrdný, bezcitný, krutý

kruta synonyma, krutý synonyma, nemilosrdný, nelítostný synonyma, nemilosrdný, nesmiřitelný synonyma, barbarství, krutost synonyma, bezcitný synonyma, zvěrstvo, krutost synonyma, kaltna, kosa, kruta synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu necitelný, nemilosrdný, bezcitný, krutý ve větách.

Zapřísahal jsem plukovníka, aby mě pustil, ale mé výkřiky utonuly v nemilosrdném řinčení pák. Píšu poezii jen proto, abych si odreagoval svůj podlý, hnusný, bezcitný zevnějšek. Typ muže zotročovatele a ženy svůdnice a bezcitné ničitelky je v nich vyloučen. Je to necitelný člověk, pane Holmesi, necitelný vůči všem kolem sebe. Jejich svěží obličeje byly i v nemilosrdném slunci dokonale bez kazu. Nikdo nevěděl, kdo náležel k této nemilosrdné společnosti. Myslel jsem, že je nepředstavitelně tvrdý a bezcitný. Kdybych byla opravdu bezcitná, udělala bych to. Alice není vůbec bezcitná a ani zbabělá. Četl v nich nezlomnou, nemilosrdnou hrozbu. Viděli jsme ho, opakoval Ford nemilosrdně. Nemilosrdně bere a štědře rozdává. Nikdo nepřežil, přímé a bezcitné. Temný, bezcitný démon. Nikdy v životě jsem neviděl rysy tak hluboce poznamenané veškerou myslitelnou bestialitou a krutostí. Vzkaz byl zbytečný, protože Baldwinova nehybná, krutá tvář hleděla číšníkovi přes rameno. Krutě bych vás klamal, kdybych vám zastíral, že vám hrozí velmi vážné nebezpečí. První květ mladistvé dívčí její lásky zmařil krutý mráz nepříznivého osudu. Plukovník krutě stiskl rty a z šedých očí mu vyšlehly zlověstné plameny. Nedojde li člověk odplaty mimo tento svět, je celý život jen krutý žert. Hlad a neobvyklé kruté mrazy zničily takto vítěznou francouzskou armádu. Tři ženy již následkem krutého nakládání s jich muži zbláznily se. Byla krutá zima a v údolích Gilmertonských hor ležely spousty sněhu. Byl krutý v přetvářce, lhal, lhal, podváděl a liboval si ve zlém. Sám dobře víte, jaká krutá reakce se vzápětí dostaví. Čím déle bych zůstal, tím krutější bylo by loučení. Nemůže být pochyb o tom, že moje paní krutě žárlila. Čech kde stojí, krutá bitva tamť, i mnohý slavný čin. Ostatní části těla nesly známky krutého trýznění. Má v sobě krokodýlí lstivost, krutost, zvířeckost.


Pro zajímavost:

brutální, krutý synonyma,
krutý anglicky,
krocan, krůta anglicky,