Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz nedopalek cigarety, kousek něčeho Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu nedopalek cigarety, kousek něčeho

zatáhnout do něčeho synonyma, cigareta, nedopalek synonyma, kousek synonyma, do něčeho synonyma, ústřižek, kousek synonyma, nedopalek synonyma, natáhnutí z cigarety synonyma, nedopalek, oharek synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu nedopalek cigarety, kousek něčeho ve větách.

Všichni Mongolové mají v sobě kousek něčeho d ábelského. Slečinka správcovic se přeukrutně na mne hněvá, že jsme vyvedli ten kousek tomu Italiánovi. Manča mu je rychle podala, postavila před něho koflík čaje, popelníček a krabici cigaret. Vzdělaná žena chápe se tu něčeho, co je jedinou zbrání hetéry smyslné dráždivosti. Ellis chytil za ruku Westfielda, zůstali spolu stát u hrobu a vytáhli cigaretová pouzdra. Trillian mu mírným pohybem zadržela ruku, aby se náhodou nedotkl něčeho důležitého. Přidržel před námi kousek bílé lepenky, velké asi jak lístek z poznámkového bloku. Kouřil cigaretu za cigaretou, popel rozhazuje po kobercích, oharky uhasínaje podešví. Mimochodem, teď vidím, Amesi, že pan Douglas má tady dole na bradě kousek náplasti. Při těchto slovech jsme prošli ohybem cesty a kousek opodál jsme uviděli stavení. Hej, něco k pití, sluho! Přisátu bůh, po tomhle bych si vážně něčeho loknul. Co počíti? Nazdařbůh vešli do jedné chalupy a prosili o nocleh a kousek chleba. Je určitým způsobem avantgardní, považovali se za průkopníky něčeho nového. Stará Číňanka zvedla hlavu, káravě mlaskla a dál se věnovala balení cigaret. Počkej, já mám kousek chleba v kapse, já jim dám drobeček, copak budou dělat. Jak se může něčeho takového dopustit anglický gentleman, to nikdy nepochopím. Reginald Musgrave usedl naproti mně a zapálil si cigaretu, kterou jsem mu nabídl. Konečně se Marek vrátil, přinesl cigarety, Benediktinku a shledával skleničky. Snad by vděk přišlo milostslečně ukrojit si kousek chleba, je včera pečený. Nerad bych, abyste do něčeho příliš zabředl, pokud nemáte naprostou jistotu. Ta jejich partička nemá nejmenší zájem pouštět se do něčeho radikálního. Přitom hladila hezké zvířátka a kousek, co jí zbyl, jim ještě rozdělila. Kdybych měl prázdnou chvíli, vyprovodil bych vás na kousek cesty, ale nemohu. Nahoře se mi ho kousek nedostávalo, uřízl jsem dole kus a nahoře nastavil. Když dostane něco lepšího, zajisté toho kousek staré Málkové přinese. Ten kousek papíru, který jste nám ukázal, vložte do mosazné skříňky. Donnithorpe je malá víska, kousek na sever od Langmere, v broadském kraji. Usedl a sepjal ruce, opět vstal a šel si pro cigaretu do kapsy svrchníku. Jedině pro blaho nás obou dovolte, bych k slovům těm něčeho připojil. Místo abych šel nahoru, odbočil jsem ze stezky a sestoupil kousek doleva.


Pro zajímavost:

potvrzení nečeho synonyma,
špetka, trocha, hlt, kousek synonyma,
někoho do něčeho dostat synonyma,
něčeho nechat synonyma,
špetka, kapka, kousek synonyma,
taneční citový kousek synonyma,
kus, kousek německy,