Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz nehybný, tupý, indiferentní, nesnaživý, otupělý, pasivní, apatický, pohodlný, trpný, líný, flegmatický, lhostejný, nechápavý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu nehybný, tupý, indiferentní, nesnaživý, otupělý, pasivní, apatický, pohodlný, trpný, líný, flegmatický, lhostejný, nechápavý


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu nehybný, tupý, indiferentní, nesnaživý, otupělý, pasivní, apatický, pohodlný, trpný, líný, flegmatický, lhostejný, nechápavý ve větách.

Mladý lord tupě a nechápavě zíral na prince. Ze subéterového přijímače, naladěného teď na jinou frekvenci, se linulo vysílání místní rozhlasové stanice. Útočník, osmělen asi trpným chováním ellipsoidu, několikráte zakroužil smělými křivkami těsně kolem nich. Skutečnost, že přesto přežili, nejspíš slouží ke cti zarputilé, tupohlavé umíněnosti těchto stvoření. Staří strukturální lingvisté se pravidelně rozvzteklí, když o tom mladí strukturální lingvisté začnou. Visely bez hnutí, obrovité, masívní, nehybné proti obloze, ztělesněné rouhání proti přírodě. Při bouřce může dojít k poškození počítače a hlavně modemu připojeného k telefonní lince. Vzkaz byl zbytečný, protože Baldwinova nehybná, krutá tvář hleděla číšníkovi přes rameno. Prohlédli jsme linoleum velice pečlivě, ale sebemenší otisk nějaké stopy jsme na něm nenašli. Volnost ve věcech mravnostních bývala muži vždy jen velice pohodlná, nikdy však prospěšná. Staniční noclehárna byla na druhém konci městečka a on se tam nadmíru pohodlně zabydlel. Lhostejně uchopil papírek, ale vzápětí se na něj pozorně zadíval a spokojeně vykřikl. Možná! Často si myslím, že by moje resumé nemělo vyznít slovem lhostejného pohrdání. Vězeň se na něj obrátil s lhostejným výrazem člověka, který se vzdává svému osudu. Jak přicházel, zavadil pohledem o skupinku mužů stojících mlčky a nehybně u strojovny. Verrallovi bylo počasí úplně lhostejné, ale nerad viděl své poníky po krk zabahněné. Držela v náručí nevzhledného hošíčka, bledého, apatického, s křivýma nožičkama. Bratři v pohádkách odmítají pomoc zvířátkům, jdou lhostejně kolem jejich utrpění. Navstiv nase Vedce a zjisti, co mohou udelat, aby se návstevníci cítili jeste pohodlneji. Jeden cestující, který projížděl stanicí Aldgate na normální metropolitní lince v. Vogon se na místě zastavil a na jeho tvář postupně prosákl výraz nezměrné tuposti. Je také tak ponořena do sebe a vyzařuje z ní stejná atmosféra pohodlné nečinnosti. Nad bránou visela jediná lucerna a v osudné pracovně planula koule nehybného světla. Nouzovým řešením je za bouřky počítač odpojit od napájení i od telefonní linky. Tak se mi zdá, Watsone, že zrovna stojíte před jedním z největších tupců Evropy. Květiny, trýzeň pro oči, zářily v záplavě světla nehybnými okvětními lístky. Přímou posloupností dědí rodina krev Plantagenetů, ve vedlejší linii Tudorovců. To není žádná vládní organizace, které je vcelku lhostejné, zda uspěje nebo ne. Já vždy proměňoval vše za malé mincičky, neměl jsem nikdy velké linie v ničem. Používání jedné nádoby mazadla pro více pasivních partnerů je vysoce rizikové.


Pro zajímavost:

netečný, lhostejný synonyma,
líný, zahálčivý, dřímající synonyma,
pohodlný synonyma,
otupělý synonyma,
líný, zdlouhavý synonyma,
pohodlný, příjemný synonyma,
nehybný synonyma,