Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz neklidný, nervózní, vyvedený z míry, pohnutý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu neklidný, nervózní, vyvedený z míry, pohnutý

neklidný synonyma, nervózní synonyma, vyvést z míry synonyma, vyvedení z míry synonyma, dojatý, neklidný, vzrušený synonyma, pohnutí synonyma, pohnutka synonyma, rozechvělý, pohnutý synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu neklidný, nervózní, vyvedený z míry, pohnutý ve větách.

Mírná žena se nervózně podívala po Alici. Panovník byl vyvedený z míry. Blahovůle dává vzniknouti těm nesčíslným darům, jimiž člověk bohatý chtěl mírniti smutný osud nešťastných. Klidný život, pobyt ve svěžím venkovském vzduchu, mírná práce, toť jsou prostředky léčící bezesnost. Příjemný, mírně obtloustlý láma nám slušnou angličtinou vypráví historii kláštera Namkha Khyung Zong. Malý, černooký, nervózní Scanlan s ostře řezanou tváří projevoval velkou radost z nového setkání. Paní Lackersteenové jakožto příbuzné se sice žádné pomluvy nedonesly, ale začínala být nervózní. Pro jednoduchost se jako její míra používá bezrozměrná veličina magnitudo označovaném písmenem M. Byl to drobný mužík s drátovitými vlasy, bledým, ostře řezaným obličejem a nervózními pohyby. Principy současného kariérového poradenství jsou do značné míry ovlivněny procesem globalizace. Byl to hubený, nervózní mužíček s výsměšnýma očima a křečovitým, nejistým vystupováním. Tomu by Ozzie ještě nejspíš nepřikládal velkej význam, kdyby Col nebyl tak nezvykle nervózní. Vysoko na velitelském můstku zíral kapitán mírně podrážděně do nekonečných rozloh kosmu. Nejprve mírné otřesy ozvaly se na několika místech, kde kůra zemská odedávna byla nestálá. Silnice vedla do mírného svahu, na kterém stála doširoka rozložená, bíle omítnutá budova. Pokud i ostatní míry odpovídají velikosti jeho nohy, musí to jistě být obrovitý člověk. Tedy se nechce hlásiti k Petřínu nebo mě opravdu nepoznal? Neklan neklidně svíral klíče. Quellera zajímalo, jestli se už o úderech dozvěděla jiná jeho agentka, Miranda Powersová. Teď nemůžu mluvit, řekl Queller, když se mu Miranda konečně příštího rána dovolala. Velký válečník rozhodně nebyl ve skutečnosti to byl nervózní, utrápený človíček. Pod vedením amerického presidenta Cartera, MZV USA Henry Kissinger Podpis mírové smlouvy. Trillian mu mírným pohybem zadržela ruku, aby se náhodou nedotkl něčeho důležitého. Tím je do značné míry ovlivněn i výběr metod, které poradci nejčastěji užívají. Dřívější generace kazatelů do jisté míry dost dbala, aby se vše dělo podle řádu. Za této prvotní, předhistorické vlády žen panoval na světě i poměrný klid a mír. Panovalť spravedlivě, mírně a rozumně, a slova Narcisčina nikdy z paměti nepustil. Lestrade a Mycroft neklidně poposedávali a dvakrát za minutu se dívali na hodinky. Mají dnes na jazyku mír a hlásají do celého svět své mírumilovné smýšlení. Každý mírný piják musí snésti výčitku, že svádí k pití dospělé i děti. Vy ošemetnice, tak tedy mne šidíte? Nyní je míra dovršena a vy trestu neujdete.


Pro zajímavost:

vzrušení, pohnutí synonyma,
pohnutka německy,
vyvádět někoho z míry anglicky,
nervózní španělsky,
ustaraný, nervózní anglicky,
nervózní anglicky,
nervózní, ustaraný anglicky,