Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz nepravý, špatný, bezcenný, nesprávný, dvojaký, vyumělkovaný, napodobený, chybný, obojetný, padělaný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu nepravý, špatný, bezcenný, nesprávný, dvojaký, vyumělkovaný, napodobený, chybný, obojetný, padělaný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu nepravý, špatný, bezcenný, nesprávný, dvojaký, vyumělkovaný, napodobený, chybný, obojetný, padělaný ve větách.

Napodobením dobrých nebo špatných příkladů tvoří se povaha pomalu sice, ale jistě. Zůstávala však třetí možnost, sice ojedinělá a nepravděpodobná, která však vysvětlovala všechny známé skutečnosti. Jeho vyhlášená veřejná dobročinnost je pouhá zástěrka, která má skrýt jeho soukromé nepravosti. Dokázala úplně všechno, stačilo jen přesně vědět, jak nepravděpodobné je to, co právě chcete. Dodavatel je pak povinen podle povahy nesprávnosti faktury fakturu opravit nebo vyhotovit fakturu novou. Ale církev špatně se odměnila ženám za jejich bojovnou součinnost při šíření křesťanství. Připadalo mu to značně nepravděpodobné, ale nemínil bránit svým důstojníkům ve štěstí. Vznik radiační havárie v jaderné elektrárně Dukovany nebo Temelín je velmi nepravděpodobný. Či zachytla rozpaky Markovy neb jeho plachost? Prošlehlo mi hlavou Plachost špatného svědomí. Vlastně dostala jméno neprávem mezihvězdné vzdálenosti by zvládnout rozhodně nedokázala. Jakmile pohon lodi dosáhne nekonečné nepravděpodobnosti, loď prolétá všemi body vesmíru. Na rozeklané stěně jeho spočíval roztažen jakýsi temný předmět nepravidelných tvarův. Viděl, jak se chlapec přemáhá, jak zdržuje pláč, jak pracuje s nechutí, špatně tajenou. Obě strany zoufale potřebovaly piloty a byly připraveny přehlédnout tuhle jeho dvojakou hru. Princip generování malých kvant konečné nepravděpodobnosti byl samozřejmě obecně znám. Avšak záhy počalo mu býti teplo a nezvykle špatně uprostřed zápachu, který neustával. Vezmeš prostě tuhle loď poháněnou nepravděpodobností a půjdeš tam, kde je tě třeba. Řekněte, že důležitý telegram byl nesprávně dodán, a že máte uloženo vyhledati ho. Však mamsel je chybně vyslovené francouzské slovo mademoiselle, a to znamená též panno. To způsobilo, že začaly držet pohromadě v pozoruhodně nepravděpodobných seskupeních. Riziko nákazy je často spojováno se špatnou hygienou, kontaminovanou vodou nebo potravou. Často také považuje za špatně napsaná slova i taková, která jsou napsána správně. Chybné zhodnocení situace vedlo k velké ztrátě chladiva a následně k tavení paliva. Únava se u mě projevuje v nepravidelných intervalech a trvá zpravidla několik týdnů. Iracionální číslo, které má konvenční význam pouze ve fyzice nepravděpodobnosti. Zapnout nepravděpodobnostní pohon bez předchozího aktivování zkušebních obrazovek. Mělo by se snad přece říci něco hezkého, obyčejné zabíjení se špatně vyjímá. Div mne nepopadne smích, pomyslím li na Lestrada, kterýž honí se po nepravé cestě. Proto je vznik radiační havárie v jaderné elektrárně v ČR velmi nepravděpodobný. Ostatně, zachovat se hanebně k mladé dámě by jistě bylo známkou špatného vkusu.


Pro zajímavost:

falešný, nepravý synonyma,
obojetný synonyma,
chybný synonyma,
špatný, temný, zlý, tmavý synonyma,
špatný synonyma,
nesprávný, lživý, nepřesný synonyma,
špatný, špatně anglicky,