Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz nepřetržitý, souvislý, fixní, pravidelný, ustavičný, konstantní, věčný, rovnoměrný, vytrvalý, neměnný, pevný, neustálý, permanentní, stejný, trvalý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu nepřetržitý, souvislý, fixní, pravidelný, ustavičný, konstantní, věčný, rovnoměrný, vytrvalý, neměnný, pevný, neustálý, permanentní, stejný, trvalý


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu nepřetržitý, souvislý, fixní, pravidelný, ustavičný, konstantní, věčný, rovnoměrný, vytrvalý, neměnný, pevný, neustálý, permanentní, stejný, trvalý ve větách.

Klidná jeho tvář a pravidelný dech dokazovaly, že pevně spí. Jedna loď se velice podobá druhé a moře je věčně stejné. Neustále mě jenom obviňuješ, jsi stejný jako otec. Trvalo to celou věčnost. Vyrůstala pokolení, která rozuměla nyní dobře příčinné souvislosti zjevů přírodních, jichž předkové namnoze nechápali. Kariérové koučování představuje specifický případ koučování, má svou pevnou strukturu a další náležitosti. Kdežto plemene rovníkového přibývalo pozvolna celkem rovnoměrně, přírůstek Labanců zmenšil se již koncem XX. Byl to zamlklý, puntičkářský člověk, věčně trochu nabručený a hovořil se silným aberdeenským přízvukem. Měla stejně zkrácený lalůček, stejnou širokou křivku horního boltce, stejně zatočené závity na chrupavce. Staří strukturální lingvisté se pravidelně rozvzteklí, když o tom mladí strukturální lingvisté začnou. Všechny současné koncepce kariér vyžadují neustálý profesionální a osobní rozvoj, rozvoj kompetencí. Podivné události, stejně jako nehlučný pohyb plavidla plujícího noční oblohou, ho hluboce znepokojily. Grimesbyho Roylotta byl prostornější než ložnice jeho nevlastní dcery, ale stejně prostě zařízený. Mohou ovšem stejně sobecky uvažovati a přemítati národové, jež šťastné okolnosti přivedly k moci. Antonín si neustále vypůjčoval od Rozárky knihy, které měla vypůjčené od velebného pána kaplana. Postupy při řešení havarijních situací je nutno pravidelně nacvičovat, procvičovat a prověřovat. Arthur koktal zuřivostí a nedokázal ze sebe vypravit souvislou větu, natožpak říct něco trefného. Vzniklé požáry v polárních krajích byly potlačeny, a naši útočníci pokračovali nepřetržitě. On se však nyní dožadoval návštěvy jmenované osoby stejně vehementně, jako ji předtím odmítal. Kdo si předem chladnokrevně promyslí zločin, promyslí si stejně chladnokrevně, jak zahladí stopy. Začali vřeštět a rvát za popruhy záchranných pásů, jimiž byli pevně připoutáni k sedadlům. Vylíčil jste zajisté dobře souvislost událostí těch, avšak jednu věc jste nechal nevysvětlenu. Ať si tohle vylepšení vymyslel kdokoli, šlo o člověka pevně rozhodnutého zasáhnout svou oběť. Však pracovala Honorata s podivuhodnou krásnou vytrvalostí nad sebou a zdokonalovala se vůčihledě. Vane z nich neskonale něžná, dětinnou láskou oplývající mysl stejně horoucně milované dceři. Jiné útočily na naše zásobovací loďstva, která neustále dovážela spousty materiálu letcům. Trestní zákony nezmění chování, které je pevně zakotvené ve složitých sociálních vazbách. Jenomže uklízečky se v lóži vrátného pravidelně přezouvají a po budově chodí v papučích. Zaniknou li tělesa hvězdová na nebi, přetrvá je záře jejich svou poutí věčným všímmírem. Základní ovládací prvky okna programu jsou stejné jako u ostatních již probíraných programů.


Pro zajímavost:

nezdolný, pevný synonyma,
pevný, zásadový synonyma,
věčný, nekonečný synonyma,
pevný, důsledný synonyma,
vytrvalý, pilný synonyma,
stále, trvale synonyma,
totožný, stejný, tentýž synonyma,