Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz nešikovný, netaktní, nevyhovující, nepatřičný, neslušný, nemístný, nesprávný, nepřípadný, nehodící se, nezpůsobný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu nešikovný, netaktní, nevyhovující, nepatřičný, neslušný, nemístný, nesprávný, nepřípadný, nehodící se, nezpůsobný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu nešikovný, netaktní, nevyhovující, nepatřičný, neslušný, nemístný, nesprávný, nepřípadný, nehodící se, nezpůsobný ve větách.

Dodavatel je pak povinen podle povahy nesprávnosti faktury fakturu opravit nebo vyhotovit fakturu novou. Řekněte, že důležitý telegram byl nesprávně dodán, a že máte uloženo vyhledati ho. Prosím, neberte to jako nepatřičnou dovolenost, když vás budu přátelsky varovat. Mělo takovou nešikovnou zástrčku, takže mi chvíli trvalo, než jsem je otevřel. Vlastně by trestu hoden byl za jeho neslušný žert, ale odpustím mu i tenkráte. Kdo se několikrát v kostele neslušně choval, ten tam na nějaký čas nesměl. Mají vysokou citlivost a specificitu dávají minimum nesprávných výsledků. Možná že je nesprávná, anebo je správná, ovšem v překroucené podobě. Na stole ležel důkaz Jiřininých nešikovných rukou dvě rozbité zásuvky. Zásadně nesprávné je hledat úkryt ve sklepích a podzemních prostorech. Nesprávné odpovědi byly relativně časté také u nejmladších mužů. Nejvíce nesprávných odpovědí bylo ve věkové kategorii nad let. Arthur zcela nesprávně odhadl, že by mohlo být ultrafialové. Ve všem, co říkal, tušila cosi nepatřičného, nezdravého. Téměř jste mohli slyšet neslušná slova, která použila. Něco však konstatoval Barrymore při výslechu nesprávně. Rychle a poněkud nešikovně se pokusili zvládnout situaci. Není to snad tedy nic nepatřičného, že nás to zajímá. Jak se vyloučí nesprávně falešně negativní výsledek?. Jak se vyloučí nesprávně falešně pozitivní výsledek?. Nesprávně spíše odpovídali muži z menších měst vs. Damogran je totiž dost nešikovně uspořádaná planeta. Bylo to vůči mně neslušné, ba přímo pobuřující. Ejhle! Naše domněnky nebyly tedy tak zcela nesprávny. Nemůžeš ho pro tuto netaktnost zabít, ma petite. Někdy však hledají zlo na nesprávném místě. Kdy mohou tyto testy dát nesprávné výsledky?. Technický stav domu byl však nevyhovující. Patrně vás někdo nesprávně informoval. Správná planeta, nesprávný vesmír.


Pro zajímavost:

vytratit se, utéct synonyma,
vzdálit se synonyma,
starat se, pečovat synonyma,
zřeknutí se, dementi synonyma,
pošklebovat se synonyma,
stavět se synonyma,
prát se, zápasit, tahat se synonyma,