Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz neskutečný, mylný, nesprávný, nepřesný, iluzorní, chybný, lživý, matoucí Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu neskutečný, mylný, nesprávný, nepřesný, iluzorní, chybný, lživý, matoucí


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu neskutečný, mylný, nesprávný, nepřesný, iluzorní, chybný, lživý, matoucí ve větách.

Dodavatel je pak povinen podle povahy nesprávnosti faktury fakturu opravit nebo vyhotovit fakturu novou. Další dojem byl jen neskutečný matně stříbrný přísvit, jenž ho zdánlivě obklopoval. Řekněte, že důležitý telegram byl nesprávně dodán, a že máte uloženo vyhledati ho. Však mamsel je chybně vyslovené francouzské slovo mademoiselle, a to znamená též panno. Členky této kongregace bývají běžně, byť nepřesně, označovány jako salesi ánky. Chybné zhodnocení situace vedlo k velké ztrátě chladiva a následně k tavení paliva. Země byla tak vzdálená a tak neskutečná, že na ni prostě nedokázala myslet. Jsme nestatečni, nepřesni, měnivého přesvědčení, náchylní ke kompromisu. Mylná víra v jeho lásku a ochranu se stane konečnou příčinou její záhuby. Pak tato cizí slova jsou při kontrole pravopisu označena jako chybně napsaná. Mají vysokou citlivost a specificitu dávají minimum nesprávných výsledků. Možná že je nesprávná, anebo je správná, ovšem v překroucené podobě. Zásadně nesprávné je hledat úkryt ve sklepích a podzemních prostorech. Nesprávné odpovědi byly relativně časté také u nejmladších mužů. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok. Ve spodním políčku jsou pak návrhy na opravu tohoto chybného slova. Sebeobviňování Připisovat zátěže vlastnímu chybnému jednání. Bojím se, milý Watsone, že většina závěrků vašich byla mylná. Nejvíce nesprávných odpovědí bylo ve věkové kategorii nad let. Arthur zcela nesprávně odhadl, že by mohlo být ultrafialové. Něco však konstatoval Barrymore při výslechu nesprávně. Jak se vyloučí nesprávně falešně negativní výsledek?. Jak se vyloučí nesprávně falešně pozitivní výsledek?. Učiníme li i jen jeden chybný krok, lotr ten nám unikne. Nesprávně spíše odpovídali muži z menších měst vs. Panebože! Jaktěživ jsem neviděl nic tak neskutečného. Ejhle! Naše domněnky nebyly tedy tak zcela nesprávny. Ve chvíli, kdy ztuhnou, hadi vypadají neskutečně. Její tělo se zachvělo, oči neskutečně široké. Avšak takový dojem jeho mohl býti též mylný.


Pro zajímavost:

matoucí anglicky,