Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz nesmyslný, omezený, tupý, pošetilý, dětinský, neohrabaný, necitlivý, blbý, zbytečný, pitomý, nerozumný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu nesmyslný, omezený, tupý, pošetilý, dětinský, neohrabaný, necitlivý, blbý, zbytečný, pitomý, nerozumný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu nesmyslný, omezený, tupý, pošetilý, dětinský, neohrabaný, necitlivý, blbý, zbytečný, pitomý, nerozumný ve větách.

Jest to trošku neohrabaná osoba, sousedského zjevu, hodně omezená, tuze ctihodná a puritánství nakloněná. Výstupem tohoto kroku je strukturovaný přehled o vývoji, sociokulturním zázemí a specifických omezeních klienta. Skutečnost, že přesto přežili, nejspíš slouží ke cti zarputilé, tupohlavé umíněnosti těchto stvoření. Jejich nedodržení zbytečně prodlužuje dobu léčení, po kterou jsou infekcí ohroženy další osoby. Vzkaz byl zbytečný, protože Baldwinova nehybná, krutá tvář hleděla číšníkovi přes rameno. Vůdcové, básníci, žebráci, dělníci, učenci, moudří i pošetilí, lidé, všichni za jedno. Chorobnost blbské chamtivosti z toho ze všeho vanula jako pach stoupající z nějaké mrtvoly. Bylo ode mne bezpochyby pošetilé, že jsem vyhrožovala tak statečnému muži, jako jste vy. Mohu jen opakovat, že se omlouvám, jestliže jsme vás zbytečně vyrušili, pane profesore. Slovník Bradshawova jízdního řádu je sice jadrný a výstižný, ale přece jen omezený. Jediný pohled na oběť lékaři stačil, aby poznal, že jeho přítomnost je tu zbytečná. Jestli má několik grošů zbytečných, tu hledí juž koupit ostatním, čeho potřebují. Sobectví jednotlivcovo je v těchto případech omezeno sobectvím, možno říci rodinným. Nemoh uvěřit, že tomuhle pitomýma rockovýma fanouškovi dovolil zničit mu jeho pořad. Vogon se na místě zastavil a na jeho tvář postupně prosákl výraz nezměrné tuposti. Na využití dotace se vztahují omezení daná Dotační vyhláškou a Pokynem k dotacím. Kipling je v zásadě šovinistický imperialista a je morálně necitlivý, píše Orwell. Je jistě zbytečné, pánové, abych vám líčil další průběh indického povstání. Pan Lackersteen měl pořádný vztek, když zjistil, že ho cpali do smokingu zbytečně. Obličej se mu křečovitě stáhl, ušklíbal se a drmolil na nás v nesmyslném hněvu. Tak se mi zdá, Watsone, že zrovna stojíte před jedním z největších tupců Evropy. Počet znaků u programů, které nepodporují dlouhé názvy souborů, je omezen na osm. Co ona se nastará o prádlo, o jídlo, o tisíc zbytečností, na kterých nezáleží. Kristepane, jak pitomě ted asi vypadám! To pomyšlení přehlušilo i bolest po pádu. Přerušení nebo omezení dodávky vody nebo odvádění odpadních vod podle odstavce. Článek vzbudil mou pozornost pozoruhodnou směsicí přemoudřelosti i nesmyslnosti. Zprvu jsem byl přesvědčen, že jsem se stal obětí nějakého nesmyslného žertu. Toto je příběh oné strašně pitomé katastrofy a některých jejích důsledků. Bůh chraň, aby viděla, že kdo týrá zbytečně, i kdyby to červíčka bývalo. Starý McCarthy měl rozbitou hlavu četnými údery jakési těžké tupé zbraně.


Pro zajímavost:

blbý, hloupý synonyma,
blbý synonyma,
nesmyslný, absurdní synonyma,
omezený synonyma,
hloupý, omezený synonyma,
zbytečný synonyma,
tupý, ignorantský, netečný synonyma,