Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz nutný, vážný, prudký, neodkladný, důrazný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu nutný, vážný, prudký, neodkladný, důrazný

poryv, prudký závan synonyma, prudký synonyma, důrazný synonyma, nutný synonyma, prudký, divoký synonyma, prudký, čiperný, bystrý synonyma, prudký závan synonyma, neodkladný synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu nutný, vážný, prudký, neodkladný, důrazný ve větách.

Jeho zachmuřená, hlubokými vráskami protkaná tvář se zdála ještě smutnější a vážnější než dřív. Proto laboratorní detekce viru v některých dalších tělesných tekutinách neznamená nutně riziko přenosu. Ať se Verrall v životě choval sebehulvátštěji, z nějakého neznámého důvodu nikdy vážněji nenarazil. Postupy při řešení havarijních situací je nutno pravidelně nacvičovat, procvičovat a prověřovat. Proto je nutno, aby z hospodářství přírody ustoupilo všechno ošklivé, bezúčelné a nedokonalé. Tento objev i zřejmý zmatek patrný na mrzákovi přesvědčily strážmistra, že věc je vážná. Není nutné ji používat, k ovládání oken plně postačí tlačítka na konci titulkového pruhu. Zde vládne radikálně jiná atmosféra než na koncertech vážné nebo starší populární hudby. Jinak člověk svou energii a pozornost nutně tříští, zatímco je nutné, aby je soustřeďoval. Pro změnu nastavení je nutné nejdříve stisknout tlačítko Použít a pak teprve tlačítko OK. Vážně přemýšlíte o výsledcích své práce a snažíte se zlepšovat metody svého studia?. Zaobírám se vážně myšlenkou napsat krátkou monografii o využití psů v detektivní práci. Odborného lékaře nutně navštivte při zjištění jakýchkoliv změn na vašich genitáliích. Pokud takový program nemáte, pak je nutné ponechat výběr na přednastaveném archivátoru ZIP. Když prudký vítr rozežene cáry mraků, na horách se zableskne bělostná sněhová pokrývka. Kupříkladu některé jejich osobité ostrovní zvyklosti je bezpodmínečně nutné zachovávat. Ivan Šetlík, takový mladý, nepatrný, slabý, prudký, inteligentní, pohrdající slabostí. Potom není nutné k pozdějšímu rozbalení zkomprimovaného souboru použít externí program. Byl to muž vážné mysli, bystrý, praktický, a prost vší fantastičnosti, jako já sám. Budu li musit dovolati se pomoci policie, poznáte teprve, jak velice vážně jste ohrožena. Lékařské zprávy zněly velmi vážně a v novinách se objevovaly zlověstné odstavečky. Nejraději však chodila k Šafaříkům, jichžto domácnosť měla v největší vážnosti. Pracovali, strádali, Bůh jim žehnal, jmění jim přibývalo i vážnosti a byli šťastni. Slyšel také, že sir Karel jest pověrečný, a že pojímá vážně chmurnou onu legendu. Jest též nutno znáti veškeru drůbež, veškeru zvěř, která se požívá i také ryby. Neléčená infekce vede ve většině případů k velmi vážným zdravotním komplikacím. Prudkým vypětím vůle udržela Elizabeth hlaveň na vteřinu v klidu a zmáčkla kohoutek. Krutě bych vás klamal, kdybych vám zastíral, že vám hrozí velmi vážné nebezpečí. Nikdy by neopustily můj sekretář, kdyby nebylo absolutně nutné pořídit od nich kopii. ZÁKLADNÍ INFORMACE Do pojmu prudké a bouřlivé počasí zahrnujeme hurikány a tornáda.


Pro zajímavost:

prudký, ukvapený, nerozumný synonyma,
vážný synonyma,
prudký, prchlivý, vznětlivý synonyma,
rvavý, divoký, prudký synonyma,
prudký, srázný, příkrý synonyma,
nutný německy,
vážný, vážně německy,