Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz objevit se, přeskočit, skočit, vyletět Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu objevit se, přeskočit, skočit, vyletět

toulat se synonyma, blížit se synonyma, ostýchat se synonyma, plavit se synonyma, oběsit se synonyma, skrýt se, schovat se synonyma, klonit se synonyma, rozzlobit se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu objevit se, přeskočit, skočit, vyletět ve větách.

Na tvářích všech a na obnažených předloktích mužů se objevovaly bezbarvé, zploštělé kapky potu. Objevila se potřeba nového člověka, člověka, který by ji promítl svou novou, očištěnou bytostí. Četa vysvoboditelův přesvědčila záhy oba zbloudilé, že objevení její nebylo žádnou illusí. Tendence k harmonii, příznivé zobrazení vztahů, uměřenost, ale objevují se i romantické prvky. Tento objev i zřejmý zmatek patrný na mrzákovi přesvědčily strážmistra, že věc je vážná. Klepnutím na její černou šipku se objeví roletka se seznamem všech prohlížených stránek Obr. Takovéhle stereotypní formulace se totiž zpravidla objevují, když policie udělá nějakou botu. Ve všech případech se objeví panel požadující potvrzení odstranění vybraného objektu Obr. Ikona s domečkem má skutečně význam Domů, její aktivací přeskočíte na domovskou stránku. Hledaný výraz zapíšete do dialogového okna Najít, které se objeví po aktivaci nabídky Obr. Na verandě kanceláře se objevil jeden z Ellisových písařů a ted tam rozčileně nadskakovat. Nástupové cesty k ledovým horám se v padesátých letech daly nazývat opravdu objevitelskými. Tento nahodilý objev na obrazu poskytl nám jeden z nejžádoucněji pohřešovaných článků. Po nainstalování se na ploše objeví tato ikona, pomocí které prohlížeč také spustíme. Funkční tlačítko nebo klávesa Vždy se objeví panel požadující potvrzení odstranění. Objevila se širokoúhlá hvězdná scenérie s jediným ohromným sluncem přímo před nimi. Zřejmě jim občas přeskočí, a tak vystřelí, jen aby porušily tu zoufalou monotónnost. Lékařské zprávy zněly velmi vážně a v novinách se objevovaly zlověstné odstavečky. Při veškeré své bdělosti Ferrier nemohl objeviti, odkud denní výstrahy ty pocházejí. Objeví se dialogový panel s blikajícím textovým kurzorem ve formulářovém řádku Obr. Všechno, co zapisujete do buněk, se objevuje ještě i ve vstupní části řádku vzorců. Nyní kdyz se objevil Tyrannosaurus, vsimni si zmeny výsledku zábavy v Terase s Výhledem. Po zadání tohoto příkazu se objeví dialogové okno Pravopis a gramatika Čeština Obr. Paní Skočdopolová přece pomalu sílila, a byla již doba k odjetí do Itálie určena. Lupou jsem na nich objevil četné konečky vlasů, které mu holič ostříhal nůžkami. Nicméně se občas objeví někdo třetí, pak ale vždy dodržujeme bezpečnější sex. VSTUP DO E MAIL SCHRÁNKY Objeví se formulář, ve kterém musíte vyplnit pár údajů. Král skočí na svého bystráka, zvedne se do povětří a v okamžení tě dostihne. Odtamtud musil jsem prohlédnouti každý stánek na močálu, až bych objevil pravý. Objeví se dialogový panel pro odhlášení pojmenovaný Ukončit systém Windows Obr.


Pro zajímavost:

usmívat se synonyma,
sdružit se synonyma,
rovnat se synonyma,
vyzbrojit se synonyma,
minout se synonyma,
divit se synonyma,
vzdání se, rezignace synonyma,