Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz obyčejný, normální, častý, běžný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu obyčejný, normální, častý, běžný

normální synonyma, běžný, početný, rozšířený synonyma, prostý, obyčejný synonyma, jednoduchý, obyčejný synonyma, běžný synonyma, běžný, obvyklý synonyma, běžný jev synonyma, častý synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu obyčejný, normální, častý, běžný ve větách.

Bylo to docela obyčejné, běžné loupežné přepadení, s jakým si poradí poslední policajt. Podceňování se Člověk, který se běžně podceňuje, si pak také často nevěří. Na běžnou práci stačí i obyčejná levná karta. Největší hádankou zůstávají obyčejné bezvýrazné zločiny, právě tak jako je nejtěžší identifikovat všední tvář. Požár je často druhotným účinkem některých dalších mimořádných událostí, nehod, havárií či technických poruch. Mluvnice Kursoricky opakují se nejdůležitější části mluvnice a zvláštnosti jazykové příležitostně se doplňují. Usazování radioaktivního jódu lze zabránit tím, že štítnou žlázu nasytíme normálním, neradioaktivním jódem. Dostihli nejdivočejší a nejsmutnější části soutěsky, když tu dívka vzkřikla zděšena a ukázala vzhůru. Příčinou této nemoci, malé dítky obyčejně napadající, jest silné nastuzení anebo nepřiměřená potrava. Vzhledem ke složení obyvatel sídliště Prosetice tvoří značnou část ná vštěvníků střediska Romové. Pro často psané typy dokumentů disponuje různými šablonami dopisy, faxy, zprávy, brožury, příručky atd. PŘEPÍNAČE Často se můžete setkat s kombinací více ovládacích prvků pro nastavení určité vlastnosti. Nějaký hajzl mi vypálil všechny synapse a elektronicky traumatizoval obě izolované části malého mozku. Vyprávěl jsem jim vše, co jsme podnikli, ale nejhrůznější části tragédie jsem samozřejmě zamlčel. Při nich mají dokonce muži s vysokoškolským vzděláním častější tendenci k nepoužívání kondomu. Ve městě bylo však málo videopřehrávačů a kromě toho byla často přerušována dodávka elektřiny. Velká část dnešních vědomostí o této době zakládá se na pozdějších zkoumáních a výpočtech. Po skončených bohoslužbách ubírala se čásť lidu s nevinnou myslí kolem generálního velitelství. Budeme jistě moci v příštích dnech častěji se dotknouti poměrů vesmírových a věcí budoucích. Říkám mu gentleman pouze ze zdvořilosti, jinak působil spíše dojmem úplně obyčejného člověka. Jako obyčejně byl vyšel k večeru Valdemar Lomnický do blízkého města navštívit svých známých. Muzes se vyhnout velkým problémum, stací odstranit tyhle Raptory a chovat normální hodné dinosaury. Nacházeli pozorného sluchu, ale často zkazili i posměch a pronásledování, ba i mučednickou smrt. Byla to obyčejná červená růže, jakých bylo na zahrádce plno, a nebyla právě nejkrásnější. Její zapnutí přepíná funkci kláves v této části klávesnice na číslice a desetinnou čárku. Kvůli častějším vodnatým stolicím může kůže kolem konečníku zčervenat a být bolestivá. Pomoc při plánování kariéry představuje podstatnou část náplně práce kariérového poradce. Mužský květ dodává část svého pelu čili semínek, aby semínko ženského květu mohlo růst. Vzdělanější muži měli za partnera častěji cizince, rozdíl však nebyl statisticky významný. Lidé, kteří jsou zcela nevyhranění často mívají potíže s výběrem profesního zaměření.


Pro zajímavost:

normální zboží anglicky,
obyčejný anglicky,
běžný účet anglicky,
obvyklý, obvykle, běžný německy,
běžný anglicky,
návyk, běžný režim anglicky,
normální anglicky,