Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz odmítat, zavrhnout, neuznat, napadnout, zříci se, vyvracet Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu odmítat, zavrhnout, neuznat, napadnout, zříci se, vyvracet

vzdát se, zříci se synonyma, zříci se synonyma, vytvořit se synonyma, vyvalovat se synonyma, pokoušet se synonyma, dát se dohromady synonyma, chrlit, hrnout se synonyma, vychýlit se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu odmítat, zavrhnout, neuznat, napadnout, zříci se, vyvracet ve větách.

Oknem viděl Zafod formaci temně zelených Žabích válečných strojů, svírajících kruh kolem vyvrácené věže. Jestliže se pronásledovaný odmítl podvolit, vždy zahynul a obvykle velmi zvláštním a nečekaným způsobem. Například rockový mýtus lásky souvisí s radikálním odmítnutím tabu, která se týkají sexuality. On se však nyní dožadoval návštěvy jmenované osoby stejně vehementně, jako ji předtím odmítal. Ti, kdo napadnou naše lidi, nenajdou bezpečného místa ani úkrytu před dlouhou paží spravedlnosti. Takový výklad vyvrací námitku, že by nikdo nekradl originály, když měl možnost je okopírovat. Frekvence odpovědí na otázky týkající se odmítání kondomu sexuálním partnerem jsou obdobné. Ningi není směnitelná valuta, protože Galaktibanky se odmítají zabývat počítáním drobných. Zároveň je pro tyto kategorie důležité, které činnosti jednotlivé osobnostní typy odmítají. Nabídky paní známých, že pošlou občas někoho k poklidu, byly rozhodně a rozmrzele odmítány. Stupeň vzdělání respondentů pak negativně nevýznamně koreloval s odmítáním tohoto postoje. Inspiroval se různými duchovními hnutími, ale odmítal příslušnost ke Katolické moderně. Tuto kombinaci použijete tehdy, když s vámi váš počítač naprosto odmítá komunikovat. Bratři v pohádkách odmítají pomoc zvířátkům, jdou lhostejně kolem jejich utrpění. Musíme napadnouti jej na ráz, poněvadž, jak se praví, jest to zoufalec všeho schopný. Silnými předvoji vzbudili jsme zdání, že chceme napadnouti všecky kraje s obou stran. James Gazette, Evening News, Standardu, Echu a ve všech ostatních, které vás napadnou. Nemůže ti z jakýchkoli příčin, zříci se sama lihovin, nechť také, jak radil sv. To hulvátské odmítnutí mě dopálilo natolik, že jsem se otočil a šel jsem domů. Jsem jako porobený národ, který by rád shodil tyrana, jehož zákonů neuznává. Na poslední chvíli si začala stěžovat, že ji rozbolela hlava, a odmítla jít. Ty máš proč zříceniny prolézati! Víra tvá, každá víra, stvoří si svět. Jen na jednu otázku odmítal Jules odpovědět proč odešla Marie ze služby. Obávám se, sire Jamesi, že musím odmítnout se do tohoto případu vložit. Ale dámu asi těžko odmítnete, zvlášť když je to dáma každým coulem. Jestli nemáte ovšem o práci zájem, klidně ji ještě můžete odmítnout. Když se odvážili napadnout mne, není pravděpodobné, že by ji pominuli. Pamatuji se, že odmítl důchod, kterýž mu sir Karel důtklivě nabízel. Chybou bylo, e se jí USA neúčastnily repiblikánská vláda ji odmítla. Kousek ucouvla, ustrašeně k němu vzhlížela a odmítala jít dovnitř.


Pro zajímavost:

rovnat se, konat, dělat synonyma,
spoléhat se synonyma,
chmuřit se, kabonit se synonyma,
vzbouřit se synonyma,
zamýšlet, chystat se synonyma,
nadmout se synonyma,
radovat se synonyma,