Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz odsunout, sundat, odročit, přeložit, odhodit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu odsunout, sundat, odročit, přeložit, odhodit

sundat, odmontovat synonyma, sundat synonyma, přeložit, napsat synonyma, zbavit se, odhodit synonyma, odhodlaný synonyma, odsunout synonyma, přeložit synonyma, odsunout, odložit synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu odsunout, sundat, odročit, přeložit, odhodit ve větách.

Obracel dychtivě stránky, avšak po nedlouhém listování svazek se zklamaným zamručením odhodil. Intelektuální posluhovače, kteří se jim snažili zabránit ve vstupu, prostě odhodili stranou. Sundal si brýle a jeho obličej s vlhkýma tmavýma očima připomínal hlavu černého retrievera. Odhodil je náhlý poryv kraválu, který se rachotivě vyvalil z reproduktorů vedle obrazovek. Jeho modré oči hleděly přísně a hranatá brada se při těch slovech odhodlaně vysunula. Syn však naopak odhodil všechno to rozverné bezstarostné chování, jimž se vyznačoval. Vy jste ho odhodil zajisté v posledním okamžiku, když jste vpadl do prázdné chýšky. Děvče odhodilo závorku u přední mřížky, zavřelo a obě ženské vešly do sednice. Načrtl tři čtyři slova na list ze zápisníku, přeložil jej a podal tomu člověku. Pes Baskervillský přeložil František Gel, Údolí strachu přeložil Jan Zábrana il. Zvláště zajímavo je, že vždy odhodlaná Polka udeřila také na kruhy šlechtické. Ať tam nečeká Augustu! To není onuce, smlouva písemně, aby se to jenom odhodilo. Čelisti jeho byly hranaté a silně vyčnívající, jak bývá u lidí odhodlaných. Potom jde, sedne pod strom, položí květiny do klína a sundává s hlavy kůži. Po rozkazu vešla stará gazdina do jizby, kde právě host vak s plecí sundaval. Předešlou nedělí dával se Tartuffe, co jsem přeložila pro české divadlo. Mezi stromy se zastavila, sundala si brýle a setřela si z obličeje stopy slz. Slečna Morstanová se chovala stejně odhodlaně a energicky jako předtím. Nicméně se vzchopil a odhodlaně vykročil jakmile to udělal, tlak zmizel. Poprava syna a svatební kvas druhého, sundání prvního a smrt druhého. Namáhavě se postavil na nohy a odhodlaně se obrátil opačným směrem. Fidži a Zeeland, Antilly, Sahara, Sundy s Ceylonem připadly Normanům. Potichmo sundala věneček, strčila ho pod polštář a lehla na lože. Petr ho litoval, že tolik zkusí, a poručil mu, aby sundal čepičku. Pro vaši paní matku se odhodlám s některým kouskem se rozloučiti. Byl odhodlán se pomstít, a pomstu schystal s ďábelskou mazaností. Procítil jsem živě Tvou bolest a ocenil Tvé těžké odhodlání. Flory vzal z police knihu, otevřel ji a pak ji znechuceně odhodil. Sundal si skřipec a nervózně jím mával na někoho ve dveřích. Za pár měsíců ho povýšili a přeložili z Ťjauktamty jinam.


Pro zajímavost:

odročit synonyma,
odhodit anglicky,
odhodlání anglicky,
přeložit německy,
svléci se, sundat španělsky,
sundat, svléknout anglicky,