Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz okatý, vtíravý, znatelný, flagrantní, zřetelný, křiklavý, výrazný, zvláštní Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu okatý, vtíravý, znatelný, flagrantní, zřetelný, křiklavý, výrazný, zvláštní


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu okatý, vtíravý, znatelný, flagrantní, zřetelný, křiklavý, výrazný, zvláštní ve větách.

Výrazný rozvoj zaznamenává především terciální sektor, sektor služeb, na úkor tradičních průmyslových odvětví. Ani jeden ze symptomů nebyl nějak výrazně abnormální, což ostatně odpovídalo mým dřívějším zkušenostem. Socioekonomické faktory a jejich vzájemná interakce, výrazně ovlivňují nejen organizace, ale i jedince. Měl na sobě neforemné námořnické šaty, dvouřadovou kazajku a kolem krku křiklavý červený šátek. Při dlouhodobém užívání se tyto komplikace léčby projeví samozřejmě zřetelněji a nebezpečněji. Uvnitř protínaly stropy těžké dubové trámy a nerovné podlahy se místy propadaly hezky znatelně. Jak vyplývá z předchozího textu, externí faktory mají výrazný vliv na různé aspekty kariéry. Salesiáni stáli u zrodu a výrazně podpo řili vznik teologické fakulty Jihočeské univerzity. Okno bylo otevřené a zřetelně spatřila jeho obličej, který prý byl strašlivě rozrušený. Existuje však zřetelné riziko přenosu jiných pohlavně přenosných nemocí kapavky, syfilis. Asi tak deseti dvanácti případy, ale žádný z nich není zvlášť výrazný ani zajímavý. Do modliteb se pletou výrazné hlásky klučíků, kteří za zástěnou připravují snídani. Toto dvojí vnímání se zřetelně odráží například v Orwellových úvahách o Rudyardu. Učenci a mniši se zavírají před vtíravými lidmi, oběma je třeba řeholnické samoty. Nejasná skvrna před námi se teď zřetelně proměnila v ostré kontury ladné Najády. Zpočátku se zdála výrazně groteskní a potom skončila v zoufalém pokusu o loupež. Hlavní faktory, které mají výrazný vliv na zaměstnavatelnost, byly již zmíněny. Váhal jsem, kudy se dát, a přitom jsem zřetelně zaslechl zvuk zavíraných dveří. Od té doby rozprávěl Honzík zřetelně a nechtěl se ani již více latinsky učit. Čtrnáctiletý hoch s bystrou, výraznou tváří přikvapil na zavolání správcovo. Bylo to nepochybně dnes ráno, jinak by jí na prstě nezůstala tak znatelná skvrna. Reprezentuje skupinu, ve které první otřes výrazně převyšuje následné otřesy. Pokud byste měl výrazné krvácející poranění ruky, jistě byste ho nepřehlédl. Zřetelně se mi zjevoval děj té vraždy, ani pozdější zprávy mi jej neopravily. Nastanou li deště a výrazně se zvýší hladiny řek, vznikne nebezpečí záplav. Výrazně změny v kariéře se netýkaly ani obsahové náplně pracovních aktivit. Organizace na tyto výrazné změny musely reagovat, pokud chtěly nadále existovat. Posadil se zase, proto že nyní už zřetelně kdesi blízko ozvalo se zavzlykání. Nevzhledná žabka měnila se mu před očima v zasněnou dívku s výraznou hlavou. Kuí! je však výrazně australský pokřik, užívaný běžně mezi Australany.


Pro zajímavost:

zvláštní veselá příhoda synonyma,
zřetelný synonyma,
zřetelný, jasný synonyma,
křiklavý, očividný synonyma,
vtíravý synonyma,
rarita, zvláštnost synonyma,
křiklavý, nápadný synonyma,