Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz okruh, kroužek, spirála, kruh Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu okruh, kroužek, spirála, kruh

okruh, okres synonyma, kruh, prstenec synonyma, kruhový synonyma, kruh synonyma, okruh synonyma, kolo, kruh synonyma, inflační spirála německy, kruh anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu okruh, kroužek, spirála, kruh ve větách.

Oknem viděl Zafod formaci temně zelených Žabích válečných strojů, svírajících kruh kolem vyvrácené věže. Weitere Informationen zur bevorzugten Laufrichtung f r Spiralanwendungen erhalten Sie beim Intralox Kundenservice. Die angegebene Festigkeit von Kurvenb ndern und deren Berechnungsmethode schwanken je nach Spiralbandhersteller. Další bariérou je proto hermeticky uzavřený systém primárního okruhu a tlakové nádoby reaktoru. Po havarijním odstavení reaktoru docházelo k pomalému úniku chladicí vody z primárního okruhu. Nadbytečné teplo je pomocí kondenzátorů odváděno chladicím okruhem do chladicích věží. Sluhové, kroužek vlídných hnědých obličejů, se tlačili kolem něj a nabízeli mu dárky. Další novou aktivitou je kroužek patchworku, který probíhal každé pondělí od září. Masivní kruhový příklop značné tloušťky a váhy ústil do vnější slupky plavidla. Každá aktivita má vymezený okruh prací které mohou uživatelé vykonávat samostatně. Neudivila je ani výstava podivných přístrojů, umístěných po obvodu kruhové stěny. Nemohlo býti pochyby, že tento kroužek z ryzího zlata zdobíval někdy prst nevěstin. Každá dílna má vymezený okruh prací které mohou uživatelé vykonávat samostatně. Zvláště zajímavo je, že vždy odhodlaná Polka udeřila také na kruhy šlechtické. Chvilku pobíhal v širokém kruhu kolem dokola a konečně vyrazil jiným směrem. Jestli Vás v kruhu Vaší rodiny jen chvíli baviti budou, jsem sladce odměněna. Rakve se otvírají, kostlivci z nich vstávají a do kruhu kolem rakve se staví. Řada zbožných poutníků si okruh ještě znesnadňuje svérázným cvičením. Muž, který ji svíral, se odlepil ode dveří a postupoval v kruhu kolem nich. Například tygr se může potulovat v okruhu stovek mil, když se mu zachce. Erh ltlich f r Radiusanwendungen oder Spiralsysteme mit niedriger Spannung. Těsně pod hlavicí hole byl stříbrný kroužek asi na palec zšíří. Místo, které hledáme, musí být někde v blízkosti tohoto okruhu. Zachytit mohu jen ty body východu spirál, a to jsou vlastně vši. Doporučené okruhy diskusních otázek jsou uvedeny v příloze. Spirály světel se otáčely rychleji, nabíraly na intenzitě. Marvin opět ustal ve svém unaveném, kruhovém plahočení. Zastavil jsem se u kruhového zřídla uprostřed nádvoří. Všichni otroci byli po zajetí označeni propojenými kruhy. Blížili se k vnějšímu okruhu hlavního tábořiště.


Pro zajímavost:

kruhový objezd anglicky,
kruh, kulaté náměstí německy,
inflační spirála anglicky,
dramatický kroužek anglicky,