Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz opasek, pásmo, řemen, pruh, pásek, popruh Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu opasek, pásmo, řemen, pruh, pásek, popruh

pás, řemen, pásek, popruh synonyma, opasek, pás, řemen, pásek synonyma, pásmo, oblast synonyma, řemen synonyma, pásmo, metr synonyma, pruh synonyma, stuha, stužka, pásek synonyma, pásek španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu opasek, pásmo, řemen, pruh, pásek, popruh ve větách.

Těžší zločiny bývají většinou jednoduché, neboť čím větší zločin, tím mívá obvykle průhlednější motiv. Začali vřeštět a rvát za popruhy záchranných pásů, jimiž byli pevně připoutáni k sedadlům. Mezi černým mračnem bílé skví se pruhy, co na příkrově, hrůzněji vyvyšujíc hloubi mračen. Není nutné ji používat, k ovládání oken plně postačí tlačítka na konci titulkového pruhu. OKNO NALEZENÁ TÉMATA Ještě zbývá vysvětlit význam ikon pod titulkovým pruhem nápovědy. Černý opasek svíral outlé tělo a černá sponka přepínala krásné, vysoké bílé čelo. Disk pracuje na principu magnetického záznamu, podobně jako pásek v magnetofonové kazetě. Izraelsko palestinská prozatímní dohoda o západním břehu Jordánu a pásmu Gaza Oslo II. Kožené slovo, kožená láska jako řemen, jimž si hladový utahuje břicho, aby nepošel. Nad mou hlavou, vodorovně táhlo se pásmo telegrafních drátů, hustě jako struny harfy. Velikost těchto oken nelze měnit, lze je pouze přesunovat tažením za titulkový pruh. Spící Němec na otomanu chroptivě oddechoval, spoután popruhy na pažích i na nohou. Sotva oči zavřela, viděla před sebou státi paní v zelenavě průhledném závoji. Pod klepetem táhl bomby s čůčem a za řemenem měl pověšenej metrovej žabykuch. Pruh světla nepohyboval se, takže muž sám stál nepochybně uvnitř beze hnutí. Při sbaleném podokně úlohy z něj zůstane viditelný jen jeho titulkový pruh. Ford přistoupil k tlustému, průhlednému panelu, zasazenému do vnější zdi. Byl černý a ve stínu zazářil plamenem, proti světlu byl čiře průhledný. Na konci titulkového pruhu jsou tři tlačítka pro ovládání okna programu. Jásající spoluobčané ho chytili a na ramenou začali nosit kolem paseky. Byly šedé perleťové barvy, malé, kulaté, a proti světlu průhledné. Poklepat můžeme na různá místa v textu, nebo do výběrového pruhu. Aktivní je vždy ten dokument, který má modrý titulkový pruh. Je čerstvě natřenej na černo a s dvěma červenejma pruhama. Rozjásaný dav se jí zmocnil a chvíli ji nosil kolem paseky. Až na čerstvý škrábanec byla teď skla zcela průhledná. Takže takovou strhující podívanou nabízel tento pásek. Oranžový pruh od Strahova k Vltavě se rozsvítil a zhasl. Zafod lovil v pásmech subéterických vln zprávy o sobě. Aktivní je ten program, který má titulkový pruh modrý.


Pro zajímavost:

pásek anglicky,
pasmo volného obchodu anglicky,