Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz oplzlý, neslušný, nestydatý, nemorální, sprostý, zpustlý, obscénní, nestoudný, zhýralý, zvrácený, neřestný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu oplzlý, neslušný, nestydatý, nemorální, sprostý, zpustlý, obscénní, nestoudný, zhýralý, zvrácený, neřestný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu oplzlý, neslušný, nestydatý, nemorální, sprostý, zpustlý, obscénní, nestoudný, zhýralý, zvrácený, neřestný ve větách.

Bylo to zvrácený a nemorální. Byli to uličníci, sprosťáci a nemravové, neštítící se ničeho, byli to členové našeho klubu. Klárinka byla hezké děvče, uměla pěkné i sprosté práce ženské, byla tichá a dobrá. Jsou tu vášně karbanu, nemírného kouření, vášeň návštěvy sprostých tančíren. Vlastně by trestu hoden byl za jeho neslušný žert, ale odpustím mu i tenkráte. Kdo se několikrát v kostele neslušně choval, ten tam na nějaký čas nesměl. Ten však sprostiv se vazby, zbaví Jaromíra zraku i vlády, vyžene ho v bídu. Pantomimicky předvedl, jak ohmatává kýtu masa, a při tom oplzle čmuchal. Říkával Lepší sprostým nádeníkem, nežli panským ničemníkem. Ellisovy vtipy byly vždycky k popukání, a přitom oplzlé až hrůza. Říkával Lepší sprostým nádeníkem, nežli panským ničemníkem. Novému člověku je sprostiti se všech těchto předsudků a bludů. Cože? Další plovoucí kmen? Přiznám se, že jsem sprostě zaklel. Zeměpisná i geologická mapa našeho světa úplně byla zvrácena. Bylo to děvče ze sprosté třídy lidu, jak bylo viděti dle kroje. Služky si stěžovaly na jeho opilecké manýry a sprosté řeči. Téměř jste mohli slyšet neslušná slova, která použila. Byl to starý cikán, vracející se ze zřícenin zpustlých. Všecko bylo zpustlé, zbořené jen sklepy byly k potřebě. On je sprosťák, neví, jak se chovat, ale ona ho vytrestá. Bylo to vůči mně neslušné, ba přímo pobuřující. Jeho choutky byly také vždy ponižující a obscénní. Všechno se tím zhoršovalo, působilo to obscénně. Byl tedy náš Valentin zase vojákem, ale sprostým. Můj muž je zhýralec a moje manželství je peklem. Sprostý Vlach věděl že v Čechách hudba panuje. Nacházel jen zklamání, bědy, lež a zvrácenost. Dříve jí nesměl nikdo sprostší ruku políbit. Řemeslník je jim sprostý a pán si jich nevezme. Vytvořil jste tuhle zvrácenost z vlastní zloby.


Pro zajímavost:

neřestný synonyma,
sprostý synonyma,
nestydatý synonyma,