Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz oplzlý, neslušný, nestydatý, nemorální, sprostý, zpustlý, obscénní, nestoudný, zhýralý, zvrácený, neřestný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu oplzlý, neslušný, nestydatý, nemorální, sprostý, zpustlý, obscénní, nestoudný, zhýralý, zvrácený, neřestný

sprostý synonyma, nestydatý synonyma, zhýralý, bezuzdný synonyma, smilný, oplzlý, vilný synonyma, nestydatý, nemravný synonyma, nemorální synonyma, zvrácený synonyma, neslušný synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu oplzlý, neslušný, nestydatý, nemorální, sprostý, zpustlý, obscénní, nestoudný, zhýralý, zvrácený, neřestný ve větách.

Bylo to zvrácený a nemorální. Byli to uličníci, sprosťáci a nemravové, neštítící se ničeho, byli to členové našeho klubu. Klárinka byla hezké děvče, uměla pěkné i sprosté práce ženské, byla tichá a dobrá. Jsou tu vášně karbanu, nemírného kouření, vášeň návštěvy sprostých tančíren. Vlastně by trestu hoden byl za jeho neslušný žert, ale odpustím mu i tenkráte. Kdo se několikrát v kostele neslušně choval, ten tam na nějaký čas nesměl. Ten však sprostiv se vazby, zbaví Jaromíra zraku i vlády, vyžene ho v bídu. Pantomimicky předvedl, jak ohmatává kýtu masa, a při tom oplzle čmuchal. Říkával Lepší sprostým nádeníkem, nežli panským ničemníkem. Ellisovy vtipy byly vždycky k popukání, a přitom oplzlé až hrůza. Říkával Lepší sprostým nádeníkem, nežli panským ničemníkem. Novému člověku je sprostiti se všech těchto předsudků a bludů. Cože? Další plovoucí kmen? Přiznám se, že jsem sprostě zaklel. Zeměpisná i geologická mapa našeho světa úplně byla zvrácena. Bylo to děvče ze sprosté třídy lidu, jak bylo viděti dle kroje. Služky si stěžovaly na jeho opilecké manýry a sprosté řeči. Téměř jste mohli slyšet neslušná slova, která použila. Byl to starý cikán, vracející se ze zřícenin zpustlých. Všecko bylo zpustlé, zbořené jen sklepy byly k potřebě. On je sprosťák, neví, jak se chovat, ale ona ho vytrestá. Bylo to vůči mně neslušné, ba přímo pobuřující. Jeho choutky byly také vždy ponižující a obscénní. Všechno se tím zhoršovalo, působilo to obscénně. Byl tedy náš Valentin zase vojákem, ale sprostým. Můj muž je zhýralec a moje manželství je peklem. Sprostý Vlach věděl že v Čechách hudba panuje. Nacházel jen zklamání, bědy, lež a zvrácenost. Dříve jí nesměl nikdo sprostší ruku políbit. Řemeslník je jim sprostý a pán si jich nevezme. Vytvořil jste tuhle zvrácenost z vlastní zloby.


Pro zajímavost:

sprostý, hrubý synonyma,
zpustlý, neupravený, ubohý synonyma,
neřestný synonyma,