Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz osoba tajně sledující v parku milostné páry Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu osoba tajně sledující v parku milostné páry

parodující synonyma, pardon, prominutí synonyma, parapsychologický synonyma, podílet se, participovat synonyma, parfémovat, naparfémovat synonyma, parafa, podpis synonyma, parazit synonyma, parcela synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu osoba tajně sledující v parku milostné páry ve větách.

Navstevnické kryty poskytnou bezpecné utociste pro navstevníky kdyz bude park v pohotovostním rezimu. Nejvetsím rivalem jsou pro nej snad vsichni masozravci v Parku, vcetne zástupcu vlastního druhu. Výstavné sídlo a krásný park potvrzovaly, co nám sir James vyprávěl o baronově bohatství. Tyto automatizovaná zarízení jsou velmi úcinný a bezpecný zpusob krmení dinosauru v Parku. Jako všechna parkoviště v Galaxii a v historii, i tohle však páchlo hlavně nedočkavostí. Výborne! Pokracuj sám v rízení parku, nebo príjmi výzvu, kterou pro tebe pripravil INGEN. Pamatujete se na Parkera, který byl u Coxonových ředitelem? Ten si vás nemohl vynachválit. Častěji se nechávaly testovat osoby žijící v partnerství, nejčastěji v krátkodobém. Tři hledané osoby se ztratily mezi miliónovými davy přelidněného Londýna jako pára. Jsou to lehce agresivní býlozravci, za to jsou vsak prekrásnou ozdobou Jurského Parku. Zkontroluj, jestli je kolem cest v parku dost lavicek a zvaz výzkum odpocinkové oblasti. Doporucujeme strávit více casu stavením budov, aby se tvuj park mohl dále rozsirovat. Jejich porusení neskutecne rozrusuje mnoho návstevníku a snizuje i hodnocení Parku. Más potenciál udelat z Jurského Parku nejvetsí zábavní park v historii lidstva. Doporucuji ti najmout více uklizecu, aby navstevníci park nepomluvali kvuli spíne. Zpravidla bývá každý pár uší zcela osobitý a liší se od všech ostatních. INGEN je velmi potesen, ze se ti zvýsilo hodnocení parku za poslední ctvrtletí. Navstevníci prestanou navstevovat Jurský Park pokud se budou cítit v nebezpecí. Jakmile tato doba uplynula, vykročili jsme po cestičce parkem k tajemnému domku. Měl jsem rovněž s panem Johnem Clayem párkrát co dělat a souhlasím s vámi. Jurský Park je obchodní známkou Universal Studios a Amblin Entertainment, Inc. Dokázal jsem, že máme právo na cestu středem starého parku Middletonského. Tato umrtí poskozují reputaci Jurského Parku a drasticky snizují nase zisky. Business LoanFail Zavíráme Jurský Park kvuli tvým katastrofálním finacím. Menu ParkManager ADinoSummaryDialog Tip Zobrazí Souhrn vsech tvých Dinosauru. Nechal jsi Jurský Park upadnout do dluhu a nasi investori se zacínají bát. Kvalitu zabezpecení parku zjistís pomocí ukazetele ve Shrnutí Bezpecnosti. Pokud je Park budován v blízkosti hor, nerovný terén se obvykle vyrovná. Párkrát jsme se už střetli, ale nikdy jsme si nestáli tváří v tvář. Elizabeth mu stiskla paži a dokonce si samou radostí párkrát poskočila.


Pro zajímavost:

právnická osoba synonyma,
analogie, obdoba, paralela synonyma,
gang, parta synonyma,
parno synonyma,
parodie synonyma,
pardon synonyma,
partnerství synonyma,