Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz otep, svaz, díl, spojení, konfederace, kniha, sdružení, pouto, chomáč Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu otep, svaz, díl, spojení, konfederace, kniha, sdružení, pouto, chomáč

sdružení, svaz, svazek synonyma, sdružení, svaz synonyma, spojení, šev synonyma, spojení, splynutí synonyma, spojení synonyma, spojení, sjednocení synonyma, spolek, svaz synonyma, pouto synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu otep, svaz, díl, spojení, konfederace, kniha, sdružení, pouto, chomáč ve větách.

Elektronické publikování díla Boženy Němcové je společným projektem Městské knihovny v Praze a www. Ohromně krásný začátek našeho svazku, naší pouti životem. Poutalo nás mnoho svazků a společných vzpomínek. Stejná pouta, jimiž jsem byl svázán v hlubinách. Tady v knihovně najdete první díl. Rozhodli jsme se použít Hoganův osobnostní dotazník, jehož dílčí výsledky pomáhají predikovat manažerský potenciál. Josef Karel Šlejhar patřil k nejoriginálnějším představitelům českého naturalismu, napsal dílo Kuře melancholik. Jaroslav Durych byl symbolem Československé republiky, byl nežádoucím autorem, jeho dílo byla oslava katolictví. Další spolupracovníky, přátele a dobrodince díla shromáždil do Sdru žení salesiánských spolupracovníků. Napovídal jsem mu všelijaké nesmysly o stanovách, knihách zednářských zákonů a členských přihláškách. Elektronické publikování příběhů Sherlocka Holmese je společným projektem Městské knihovny v Praze a www. Současně se prosazovala myšlenka spolupráce a sjednocení Konfederace, jejím cílem bylo shválení ústavy. Musís vychovát následující dinosaury Brachiosaura, Gallimimuse, Velociraptora, Tyrannosaura a Dilophosaura. Naše vlastní díla je třeba vždy znovu prověřovat, zda jsou přizpůsobena potřebám chudé mládeže. Antonín si neustále vypůjčoval od Rozárky knihy, které měla vypůjčené od velebného pána kaplana. Paní Šafaříková, slzíc radostí, mně s největší vroucností štěstí přála k budoucímu svazku. Zrzavý poutník byl posedlý ideou, že bychom toho nešťastníka Kurtze měli aspoň pořádně pomstít. Začlaly se tvořiti svazy abstinentní, spolky na potírání pijáctví, zahájen boj proti alkoholisimu. Tedy druhého února byl onen posvátný den, který spoutal srdce se milující nejněžnějším svazkem. Spatřil jsem řadu poutníků, nazdařbůh chrlících do vzduchu olovo z winchestrovek, opřených o bok. Ve spojení se všemi křesťany chceme naplnit svůj specifický přínos k naplnění poslání církve. Osamělý poutník kráčel stezkou ouzkou na rozlehlém temenu hor Krkonošských pod vrcholkem Sněžky. Snad přece nějaké záhadné pouto, snad prostě potřeba změny, nestálost lásky, nekázeň k sobě. Příznivý obrat v osudu ženině způsobila dvě stěžejní díla anglických spisovatelů na sklonku. Petr Bezruč napsal dílo Slezské písně, které byly chápány jako opozice proti dekadentní tvorbě. Obracel dychtivě stránky, avšak po nedlouhém listování svazek se zklamaným zamručením odhodil. Na vodních dílech při dosažení kritických hodnot současně se zahájením nouzových opatření. Náhlý, děsivý, kdy se v Černém moři potápěly lodi a tisíce svázaných, zatížených lidí. Zaniknou li tělesa hvězdová na nebi, přetrvá je záře jejich svou poutí věčným všímmírem. Vědu nenechá zahynouti, roztřídil knihovnu, oddělil učenosti od umění, spoustu knih objednal.


Pro zajímavost:

část, díl synonyma,
sdružení synonyma,
tabule, díl synonyma,
svaz, spolek, společenství synonyma,
útvar, díl synonyma,
kontext, spojení, nit synonyma,
díl synonyma,