Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz pásmo, měřítko, krejčovský metr Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu pásmo, měřítko, krejčovský metr

pásmo, metr synonyma, pás, pásmo synonyma, metro synonyma, metrum synonyma, jet metrem synonyma, pásmo, oblast synonyma, měřítko synonyma, stanice metra anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu pásmo, měřítko, krejčovský metr ve větách.

Pokud je téměř vše relativní, pak logicky měřítkem pravdy se stává její subjektivní vnímání. Vzápětí ji následovalo mnoho miliónů tun žhavé lávy, tryskající stovky metrů do vzduchu. Mějte na paměti, že čím větší počet stránek, tím je měřítko jejich zobrazení menší. Ve skutečnosti chtěl získat čas, dokud Elizabeth nebude tak třicet, čtyřicet metrů od nich. Později v několika úsecích visí deset metrů nad řekou na trámech zasazených do stěny. Izraelsko palestinská prozatímní dohoda o západním břehu Jordánu a pásmu Gaza Oslo II. Jeden cestující, který projížděl stanicí Aldgate na normální metropolitní lince v. Pak teprve smutně mažu pryží a střízlivě znova kreslím, správně, podle měřítka. Nad mou hlavou, vodorovně táhlo se pásmo telegrafních drátů, hustě jako struny harfy. Salon byl stinný, světle zařízený pokoj s metr tlustými stěnami obílenými vápnem. Celá silnice byla v délce třiceti metrů zablokovaná diváky, kteří sledovali pwe. Pod klepetem táhl bomby s čůčem a za řemenem měl pověšenej metrovej žabykuch. Simikot, malá osada uprostřed polí a lesů ve výši téměř tří tisíc metrů. Asi o dvacet metrů dál zahlédl v hustém dýmu nezřetelnou postavu ve skafandru. Toxické látky se používají ve velkém měřítku k nejrůznějším účelům. Vůbec pro sebe má každý jiné měřítko než pro svého nejbližšího druha. Sklonila se nad své kroužkování a píchala steh za stehem, metr za sedm korun. Bude se vám sestupovat daleko snadněji, přesunete li se asi dva metry doleva. Nadháněči poodešli asi dvacet metrů ke stromku, který připomínal hloh. Tarčen, stejně jako Barča, bývá uveden i na mapách velkého měřítka. Nad mořem bylo zamženo, člověk neviděl víc než na pár set metrů. Čert aby ho vzal! A to jsme se motali necelé čtyři metry od břehu. Třicet metrů od okraje džungle rostlo pár keřů planých růží. Zřítil se dolů a jeho peří se rozlétlo na třicet metrů daleko. Spadli jsme téměř o tisíc metrů níž a je to cítit na teplotě. Sotva však sejdeme sto metrů, proti nám se objeví karavana jaků. Největší z mužů měli jen o málo víc než půldruhého metru. Geben Sie die metrische Bohrungsgr e bitte bei der Bestellung an. Dvě dívky se octly tváří v tvář, ani ne dva metry od sebe. Co řeknu nebo udělám, je pro něho měřítkem všech věcí.


Pro zajímavost:

podzemní dráha (metro) německy,
metr m ostatní předněty,
pasmo volného obchodu anglicky,
metr, metro španělsky,
metro anglicky,
metr anglicky,
Jízdní řád: bus vlak - metro španělsky,