Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz pec, hlupák, moula, pitomec, nemotora, blbec, pošetilec, blázen Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu pec, hlupák, moula, pitomec, nemotora, blbec, pošetilec, blázen

blbec, hlupák, pitomec synonyma, jsem z toho blázen synonyma, hlupák synonyma, nemotora synonyma, nadávka, blázen synonyma, nemotora, nemehlo synonyma, pec, vedro synonyma, hlupák, tupec synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu pec, hlupák, moula, pitomec, nemotora, blbec, pošetilec, blázen ve větách.

Doktoru Peckovi, úředně oprávněnému civilnímu inženýru, klesly ruce na projekt zdymadla. Já vím, že jsem asi totální blázen, ale momentálně nevím co a snad zešílím. Byla už noc a ve tmě hučely a šlehaly plameny pecí, kterých stále přibývalo. Juta tenkráte rychle vyběhla, žádostiva, co asi bude ještě blázen chtíti. Všimla jsem si, jak obratný je při jídle, ani stopy po bývalé nemotornosti. Jiří vždy říkal, že řemeslník za pecí válený ani za babku nestojí. Když to králi povídaly, byl jako blázen a srdce mu bolestí div nepuklo. Jakýsi hlupák kdysi prohlásil, že člověk nemůže nenávidět zvíře. Od stavení přes strouhu byl můstek na stráň, kde byla pec a sušírna. Nedokázal jsem potlačit úsměv nad Farrolovým nemotorným uvítáním. Vidím v tom nejen neeleganci, ale také porci servilnosti a nemotornosti. Je to vtělená úslužnost a dobrota lidé mu ale přezdívají blázen. Jakživ jsem neviděl, aby byl někdo takový blázen do fotografování. Snažila jsem se pohybovat pomalu, nemotorně pohybovat končetinami. Půda pod nohami koní musí býti co dláždění pece rozpálené. Michal si pomyslí, ten chlap je blázen, a jde spánembohem dále. On opakoval tu jen, co pošetilec jeden byl při výslechu řekl. Jaký jsem to byl hlupák, že jsem podceňoval jeho možnosti. Ten blázen nás totiž nedá zatknout, když dostane drahokam. Pecky nelítaly již do římského práva, tím méně růže. Nebuďte blázen! Akorát vás podřežou! houkl na něj Ellis. Byl prevezen do nemocnice a je mu poskytována veskerá péce. Na té peci slavila se každou neděli svatba některé panny. Sára bydlí v čísle na Mayfieldově náměstí v Peckhamu. Ta naše bába v letech šedesáti vše vrhla v žhavou pec. Ušklíbl se, znechucený, jaký byl tehdy naivní hlupák. Pece však byly vychladlé a poškrábané stoly prázdné. Princezny si pomyslily, že je blázen, a nechaly ho jíti. To je bezedná pec nedosype se té, kdyby nepřestal sypat. Hlupák! zaklel jsem, když se táborem rozezněl poplach.


Pro zajímavost:

pošetilec synonyma,
hlupák, ignorant synonyma,
blbec, škaredý synonyma,
blázen synonyma,
vypalovací pec synonyma,
blázen, pošetilec anglicky,
hlupák, pitomec anglicky,