Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz plocha, objem, velikost, rozměr, prostor, rozsah Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu plocha, objem, velikost, rozměr, prostor, rozsah

rozsáhlý synonyma, volnost, prostor synonyma, rozsah synonyma, velikost, síla synonyma, objem výroby synonyma, hrací plocha, hřiště synonyma, velikost synonyma, hrací plocha synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu plocha, objem, velikost, rozměr, prostor, rozsah ve větách.

Přesun nelze provádět s oknem, které má maximální velikost přes celou plochu obrazovky. Zamořují rozsáhlé plochy půdy, dostávají se do vod. Při haváriích velkého rozsahu se samozřejmě počítá s využitím celostátních rozhlasových a televizních stanic. Mocné kmeny, vojensky i správně dobře organizované, žily většinou na rozlehlých otevřených prostorách savany. Vzájemná souhra myšlenek a nepřímého užitku z rozsáhlých vědomostí přináší mimořádně dobré výsledky. Rozsáhlý rozvoj chemických technologií neohraničuje možnosti používání stále nových toxických sloučenin. Cílem je napomáhat volnému pohybu pracovních sil v rámci Evropského hospodářského prostoru a Švýcarska. Grimesbyho Roylotta byl prostornější než ložnice jeho nevlastní dcery, ale stejně prostě zařízený. Jednoduše zapíšete do políčka Vybrat velikost písma vyšší číslo než je nabízená hodnota bodů. Kámen byl šedý, ale na tomto jediném místě se bělala skvrna nepřesahující velikostí šestipenci. Čas jde, odchází, bez zastávky, nezadržitelným tempem neviditelného kouzla v nekonečném prostoru. Uzavřením prostoru snížíte pravděpodobnost vniknutí látek do prostoru, ve kterém se nacházíte. Problém s velikostí příloh je zejména při posílání fotografií, které jsou vždy hodně velké. Jako vedlejší pracovní poměr si přivydělávám po večerech úklidem kancelářských prostor atp. Základní vlastnosti písma K základním vlastnostem písma patří především jeho druh a velikost. Pronikavě zazářila třínohá věž chapmanského majáku, postaveného na ploché bažinaté půdě. První den strávil Holmes tím, že zařazoval různorodé materiály do svých objemných kartoték. Voda na plochách tvořících rozhraní vrstev může působit jako mazadlo a usnadňovat klouzání. Nad prostorem, kam se píše text vlastního dopisu naleznete ještě ikony pro formátování textu. Výměna plynů se uskutečňuje na velmi rozsáhlé ploše drobných komůrek, plicních sklípků. Zacloněnými okny mdlé vpadalo světlo ve vysokou i ozdobnou síň gotickou nesmírné velikosti. Tyto, rozměrů asi Ripanelových, byly též uzavřené a skrývaly většinou po pěti osobách. Jejich oči nebyly zrovna velké, spíše velikosti normální pro oko zvyklé na poměry zemské. Uvnitř však byly prostorné komnaty, zařízené s elegancí, v níž poznával jsem vkus dámy. Teleskop, veliký to přístroj, postavený na trojnožce, umístěn byl na ploché střeše domu. Zacloněnými okny mdlé padalo světlo ve vysokou i ozdobnou síň gotickou nesmírné velikosti. Ihned po návratu do svého obydlí doporučujeme zjistit rozsah škod a kontaktovat pojišťovnu. Uprostřed místnosti s hliněnou podlahou hoří oheň a plní celou prostoru štiplavým dýmem. Růžová krychle zamrkala a rozplynula se, opice odpluly kamsi do nějakého lepšího rozměru. Pokud i ostatní míry odpovídají velikosti jeho nohy, musí to jistě být obrovitý člověk.


Pro zajímavost:

plocha synonyma,
široký, nekonečný, rozsáhlý synonyma,
plocha, planina, nížina synonyma,
plocha německy,
produkce,objem výroby anglicky,
velikost francouzsky,
velikost německy,