Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz plocha, rozloha, volnost, rezerva, místo, svoboda Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu plocha, rozloha, volnost, rezerva, místo, svoboda

svoboda synonyma, peněženka, místo synonyma, místo, postavení synonyma, bolavé místo synonyma, první místo synonyma, místo na sezení synonyma, svoboda jednání synonyma, nezávislý, svobodný synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu plocha, rozloha, volnost, rezerva, místo, svoboda ve větách.

Jejich ideálem byla beztřídní společnost, kreativita, upřímnost, spontaneita, prostota, idividualita, svoboda a láska. Hodláme podniknout soustředěný útok na doktora Vérasvámího, místního praktického lékaře a ředitele věznice. Američtí Liberijci se uzavírají i ve vlastním náboženském světě, který je místním Afričanům nepřístupný. Ze subéterového přijímače, naladěného teď na jinou frekvenci, se linulo vysílání místní rozhlasové stanice. Specifikace pracovního místa je však důležitá i při sestavování chronologického strukturovaného životopisu. Poodešel do místnosti a zůstal stát v hlubokém zamyšlení, zatímco oba profesionálové vyšetřovali mrtvého. Dav zvědavců, čekajících před kapitánovou místností na další vývoj, se rozestoupil, abychom mohli projít. Potom se urychleně dostavme na určené místo, odkud bude prováděna evakuace hromadnými dopravními prostředky. Rozložité kamenné domy místních obyvatel Bhótiů, kteří jsou tibetského původu a nepálských Četrijů. Stará mistrová utírala honem židličku zástěrou a blíže krbu přistavovala, pobízejíc mne k posezení. Nahodila se potom však okolnost velmi překvapující, kterouž vyprávěti Vám budu na náležitém místě. Zbývající místnost vypadala slibněji, a proto se tam přítel zdržel a zahájil systematickou prohlídku. Pojednou však prudce mávl zaťatou pěstí, jako by odhazoval veškerou rezervovanost, a začal vyprávět. Ježto však nebezpečí dosud nebušilo v brány, popřána ještě volnost zemědělství průmyslovému. Jednoduše a rychle umožní vytvořit strukturovaný popis pracovních míst přesně podle potřeb firmy. Kámen byl šedý, ale na tomto jediném místě se bělala skvrna nepřesahující velikostí šestipenci. Jsou to penězokazci ve velkém a tím strojem zpracovávali amalgám, který používali místo stříbra. Obdobné informace získá každý zaměstnanec od svého zaměstnavatele v místě dislokace pracoviště. Abychom se mezi učením nevyprošovali ven, měli jsme po každém delším předmětu chvíli svobodnou. Postupně se tyto svatyně stávají i místem společenských setkání, svého druhu uzavřenými kluby. Uvnitř protínaly stropy těžké dubové trámy a nerovné podlahy se místy propadaly hezky znatelně. Neklan mi přinášel noviny ze světa, mluvil nadšeně, jaké mocné rozpětí svobody nás očekává. Nemůžeme ho vidět, poněvadž jest uvnitř těla na místě dobře chráněném pod srdcem matčiným. Policie opět všemožně brojí proti ústavu mému a podala nepříznivou zprávu k vyšším místům. Po označení obrázku je možné také použít pravé tlačítko myši a místní kontextovou nabídku. Ti, kdo napadnou naše lidi, nenajdou bezpečného místa ani úkrytu před dlouhou paží spravedlnosti. Jedna z posledních místností, kde hledali, byla malá komůrka, v níž sídlil syntetizér nápojů. Pokud si dobře vzpomínám, jsme vlastně naprogramováni, abychom jaksi místo přistání havarovali. Pak provedl cosi, co by nezasvěcenému pozorovateli připadalo jako heroický pokus přejít místnost. Pronikavě zazářila třínohá věž chapmanského majáku, postaveného na ploché bažinaté půdě.


Pro zajímavost:

plocha synonyma,
svobodomyslný synonyma,
výletní místo synonyma,
zaujmout místo synonyma,
hrací plocha, hřiště synonyma,
svobodný muž synonyma,
svobodomyslnost synonyma,