Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz plout, běžet, dařit se, dojít, fungovat, letět, jet, následovat, vyjít, kráčet Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu plout, běžet, dařit se, dojít, fungovat, letět, jet, následovat, vyjít, kráčet


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu plout, běžet, dařit se, dojít, fungovat, letět, jet, následovat, vyjít, kráčet ve větách.

Statistického materiálu nasbíráno už tolik v předešlých stoletích, že nebylo těžko dojíti logických výsledků. První počítače byly elektronkové, po nich následovaly tranzistorové, další již měly integrované logické obvody. Běží zřejmě o případ neobyčejného zájmu, kterýž skýtá vědeckému zkoumateli neobyčejně mnoho stránek. Potřeba dovedností absolventů, a nejen absolventů, je organizacemi zdůrazňována zejména v posledních letech. Po třinácti letech předkládám tedy čtenářům pravdivé vylíčení tohoto neuvěřitelného případu. Jako evakuační zavazadlo poslouží každé běžné cestovní zavazadlo, batoh, cestovní taška nebo kufr. Operační systém Pro fungování počítače je nejdůležitější program nazvaný operační systém OS. Stapletonovi odebrali se potom do hrabství Devonského, kamž byli následováni sirem Jindřichem a vámi. Naproti dojíždělo množství rozličných vozů, ale jeden zvláště vábil na sebe zraky koljdoucích. Lampu, běžný standardní výrobek, podrobil důkladnému zkoumání, přičemž měřil její podstavec. Osamělý poutník kráčel stezkou ouzkou na rozlehlém temenu hor Krkonošských pod vrcholkem Sněžky. Problém bez řešení může snad zajímat odborníka, ale běžného čtenáře by bezpochyby popudil. Kaligrafické znaky vypadají jako ručně psaný text a pro psaní běžných textů se nepoužívají. Nigérie vysílá lodi s výsadkovými jednotkami, které v létě dorazí do monrovijského přístavu. Kráčeli jsme malebnou vesnickou ulicí, po obou stranách lemovanou řadami přistřižených jilmů. Potem se virus nepřenáší, ani běžným kontaktem, polibkem, příborem ani záchodovým sedátkem. Při bouřce může dojít k poškození počítače a hlavně modemu připojeného k telefonní lince. Pokud však váš počítač přestane fungovat, pak opravu vždy svěřte raději odbornému servisu. Potom příštího jitra následovala návštěva přátel našich, stopovaných Stapletonem ve voze. Byl to pán ve středních letech, kulaťoučký a vlídný, znalec a milovník místního folklóru. Vzápětí ji následovalo mnoho miliónů tun žhavé lávy, tryskající stovky metrů do vzduchu. Totoť jsou, pane Holmesi, pokud běží o smrt sira Karla Baskervilla, okolnosti veřejně známé. Intuice Nepostřehnutelná pohyblivost mentality, nezávislost na běžných, obvyklých postupech. Bylo to docela obyčejné, běžné loupežné přepadení, s jakým si poradí poslední policajt. Nemohl se připravit o ten trýznivý pohled, jak Elizabeth s Verrallem vyrážejí na vyjížďku. Nástupové cesty k ledovým horám se v padesátých letech daly nazývat opravdu objevitelskými. Běžela po schodech dychtivé, neb chtěla za toho půldne mnoho radostí popřáti srdci svému. Palba náhle ustala a ticho, jež následovalo, protrhlo jen dvojité zachroptění a žuchnutí. Tu vidí najednou z blízkého rákosí velikánského ptáka letět a v povětří se vznášet. Manka běžela hned do kuchyně, dala dobrou večeři přistrojit a to nejlepší víno uchystat.


Pro zajímavost:

hemžit se synonyma,
skrýt se, schovat se synonyma,
zaručit se, zastavit synonyma,
splést, zamotat, zamotat se synonyma,
ušpinit se synonyma,
pajdat, belhat se synonyma,
jíst, cpát se synonyma,