Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz počínat si, vést si, jednat, nakládat, zacházet, tvářit se, zachovat se Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu počínat si, vést si, jednat, nakládat, zacházet, tvářit se, zachovat se

počínat si synonyma, válet se, hovět si synonyma, nevšimnout si synonyma, odvyknout si synonyma, hovět si synonyma, navyknout si synonyma, odfrknout si, frkat synonyma, ulevit si (prdnout) synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu počínat si, vést si, jednat, nakládat, zacházet, tvářit se, zachovat se ve větách.

Zadavatel smí při zachování zásady rovného zacházení požadovat objasnění dokladů nebo předložení dodatečných dokladů. Holmes si zachoval chladnokrevnost jako vždy, ale mně žhnuly tváře hněvem a pobouřením. Na to nakladli suché snětve, a brzy plápolal veselý oheň celou jeskyní jasně zářící. Jedná z pohnutek navýsost čestných a šlechetných, avšak přeje si zachovat inkognito. Pokud nebudeme připraveni, nebudeme vědět, jak se v jednotlivých situacích zachovat. Mezi děvčaty byla také jedna stará panna, jížto se veselý vysloužilec zalíbil. Výraz zájmu a hluboké účasti nepřeběhl ani po jedné ze Zafodových tváří. Usnesly se jednou vespolek, kdyby to nějak možná bylo, že by své pány zabily. Docházeli právě k jedné vesnici, z níž vyhánělo selské děvče stádo hus. Jeho panovačné oči rychle těkaly s tázavým leskem z jedné tváře na druhou. Jednu věc však zaručeně nechtěl honit se za chlapem, který vládne vesmíru. Nato pili všickni na zdraví hospodáře, a brzy zářily jim tváře veselostí. Daleké pole se po ní střídaly s mladými lesíky a jednotlivými vesnicemi. Ve vesmíru to takhle jednoduše nechodí, alespoň podle jeho zkušeností. Myslila na matku ráda byla by tu milostnou tvář ještě jednou spatřila. Ano, jedna má zelený, druhá žlutý ještě jsem je v tváři neviděla. Právě počínala jedna z bab s velikou živostí sen svůj vypravovati. ČERT A KÁČA V jedné vesnici byla stará děvečka, jménem Káča. Napsala jsem jednu vesnickou povídku, nevím ale, bude li se líbiti. Podívala se na tmavou, snědou jeho tvář, a zasmála se vesele. NOČNÍ STRÁŽ Do jedné vesnice přišel zbrusu nový kantor. Tu se zastaví v jedné vesnici a zamíří do velkého statku. Nebylo jednoduché vytvořit iluzi a vést přitom rozhovor. VIKTORKA V jedné vesnici bydlela vdova, jménem Fialová. Jedno veslo uhodilo do nějakého kluzkého těla. Zabít veshtarského otrokáře byla jedna věc. Loď udělala z Vesmíru jednu velikou šmouhu. Náklad na vychování povinen vésti je otec. Docela jednoduše, řekl vesele Hall Pycroft. Veselohra ve třech jednáních.


Pro zajímavost:

uvyknout si synonyma,
vzít si synonyma,
povídat si synonyma,
zafrkat, odfrknout si synonyma,
osvojení si, získání synonyma,
chtít, předsevzít si synonyma,
vážit si synonyma,