Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz počítání, kvantita, kalkul, množství Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu počítání, kvantita, kalkul, množství

kalkul synonyma, velké množství synonyma, součet, počítání synonyma, počítání synonyma, malé množství synonyma, kvantita synonyma, látkové množství ostatní předněty, velké množství, spousta anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu počítání, kvantita, kalkul, množství ve větách.

Pro začínajícího uživatele mohou být ze skupiny Příslušenství užitečné tyto programy Adresář, Kalkulačka, WordPad. Extraverze Zjišťuje kvalitu a kvantitu interpersonálních interakcí, úroveň aktivace, potřebu stimulace. Ningi není směnitelná valuta, protože Galaktibanky se odmítají zabývat počítáním drobných. Paní Berková se trochu usmála, ale mlčela, neboť i její třicítka byla dobře počítána. Počítání je totiž to nejagresivnější, co můžete počítači provést. Jedná se tedy více o kvalitativní charakteristiku než o kvantitativní. Kalkulačka jednoduché matematické výpočty, jako běžná kalkulačka. Dále přístroj, který vypadal jako mohutná elektronická kalkulačka. Je to vlastně veliká kalkulačka se spoustou funkcí. Třetí heslo, které nás ohrožuje, je Kvantita. Její měrou není kvantita, nýbrž dokonalost. Křížovky, slovníky a kalkulačku. Celou hodinu si hrál s kalkulačkou. Konečně kalkulačku odložil. Vůkolních vesničanů provázelo je nesmírné množství do města, nešetřících dosaváde trvajícího deště. Zdálo se, že nahromaděné spousty smrtících prostředků daleko přesahují množství, potřebné k obraně. Microsoft Access program pro sledování a správu velkého množství informací prostřednictvím databází. Množství otravných plynů ještě z doby útoku skrývá se dosud v úžlabinách, větru nepřístupných. Naproti dojíždělo množství rozličných vozů, ale jeden zvláště vábil na sebe zraky koljdoucích. Zatím poručil starý král, by se slavné hody přistrojily, ku kterýmžto množství hostů sezval. Několikkráte jsem se po milence své tázal známých, kteří s ovocem množství to přebíhali. Samozřejmě na injekční jehle může ulpět větší množství krve než na špendlíku. Zde v Londýně máme množství státních detektivů a množství soukromých detektivů. Množství věcí, o nichž Arthur nemohl uvěřit, že je vidí, bylo poměrně značné. Dalším důležitým faktorem je i množství viru obsažené v tělesných tekutinách. Tam se však sotva protlačit mohla, nebol se bylo sešlo ženských veliké množství. Na starém hradě i kolem po stráních i v židově zahrádce bylo množství diváků. Na vyšehradských hradbách hemžilo se množství zbrojnošů, ukazujících na řeku. Abychom mohli ustát velké množství slov, informací, je nutné je přestat vnímat. Před chrámem až k přístavu a až ku protějšímu paláci všudy množství lidu.


Pro zajímavost:

počet, množství německy,
množství pro 4 osoby anglicky,
rovnovážné množství anglicky,
počet, množství, číslo francouzsky,
nabízené množství anglicky,