Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz podotknout, prohodit, zmínit se, poznamenat si, zapsat si, zapsat, komentovat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu podotknout, prohodit, zmínit se, poznamenat si, zapsat si, zapsat, komentovat


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu podotknout, prohodit, zmínit se, poznamenat si, zapsat si, zapsat, komentovat ve větách.

Každý vzorec musí být zapsán podle pravidel pro tvorbu vzorců a musí začínat znaménkem. Nemíti svou prostituční knížku zapsánu na určitém policejním ředitelství, ale na světové burse. Opravu je možné provést i zapsáním správného znění přímo v horním políčku dialogového okna. Nejstarší hoch zapsal měření a vyprávěli pak všichni Larindekovi, co dnes již všechno dělali. Při výslechu padly zmínky o dvou nepatrných podrobnostech, které rozhodně stojí za úvahu. Nesměle jsem poznamenal, že Společnost je přece výdělečný podnik a jde jí o zisk. Moakkibat nalevo se zachvěl a otevřel sešit, aby zapsal tuto nezřízenou choutku. Stůjž zde alespoň několik slov, zapsaných do Památníku na rozloučenou. Už dlouhý čas na mne naléhá, abych některé své zážitky zapsal sám. Vzpomněl si, nač se byl krví zapsal, a počal hořce plakati. Pak je tu ta podivná zmínka umírajícího o jakési kryse. Do políčka je možné počet minut i zapsat z klávesnice. Neznáme dosud žádné podrobností, poznamenal Holmes. Tento se píchl do malíčku a vlastní krví zapsal. Takto zapsané hodnoty považuje program za text. Adresu pana Holmese mám někde zapsanou. Zapsala jsem si adresy jako obyčejně. Musíme ho zapsat jako Případ X. Pečlivě si sny zapsal. Relativně vysokými dávkami bylo dále ozářeno několik tisíc pracovníků podílejících se na likvidačních pracích. Posléze mají se podávati též základy astronomického zeměpisu na základě bezprostředního pozorování a názoru. Na základě vyhodnocení nabídek označí hodnotící komise vybraného uchazeče, který podal nejvhodnější nabídku. Projevoval nějaké známky duševního rozrušení? Podívejte, slečno Westburyová, mluvte s námi naprosto upřímně. Pokud bychom chtěli využít podrobnějších možností vyhledávání, můžeme odklepnout odkaz pokročilé hledání. Hodláme podniknout soustředěný útok na doktora Vérasvámího, místního praktického lékaře a ředitele věznice. Metodická pomůcka pro orgány státní správy, územní samosprávy, právnické osoby a podnikající fyzické osoby. Společnost ostatně tak podivuhodně zařídila své ústrojí, že ve všech odvětvích produkce nastala rovnováha. Schopnosti každého člověka mají své hranice a tato skutečnost nám aspoň zabraňuje podlehnout sebeuspokojení. Ještě jedenkráte zde opakuji, že dětem podávána býti musí strava snadno stravitelná, výživná, jednoduchá. Víte, vaše lordstvo, bezpochyby budeme s to podložit obžalobu proti skutečným zlodějům dostatečnými důkazy.


Pro zajímavost:

vedle, podélně synonyma,
v, podle, během, za, ve synonyma,
podplácení, úplatkářství synonyma,
účastnit se, podílet se synonyma,
úplatný, podplatitelný synonyma,
pod podmínkou synonyma,
podřídit se, podrobit se synonyma,