Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz podrobit zkoušce, zkusit, zkoušet, vyzkoušet si, ochutnat, přezkoušet Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu podrobit zkoušce, zkusit, zkoušet, vyzkoušet si, ochutnat, přezkoušet

podlézat synonyma, úplatný, podplatitelný synonyma, pod střechou, uvnitř synonyma, pódium synonyma, podřídit se, podrobit se synonyma, poddat se synonyma, lichotit, podkuřovat synonyma, podotknout synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu podrobit zkoušce, zkusit, zkoušet, vyzkoušet si, ochutnat, přezkoušet ve větách.

Holmes se unaveně usmál, jako by jeho trpělivost byla podrobována těžké zkoušce. Láska čistá, ryzí, pravá a obětavá, dovede potom podstoupiti nejtěžší boje a nejkrutější zkoušky. Zjišťujete, že vymýšlíte způsoby, jak se vyhnout zkoušce utéct, předstírat nemoc ?. Kursy ty měly připravovati dívky ke zkoušce maturitní na reálkách a gymnasiích. Vystoupila jsem z chvalínské školy po celoroční zkoušce přede žněmi. Zkoušel držet tužku pod papírem, pak nad papírem, potom vedle papíru. Podléháte u zkoušky panice, když neznáte odpověď na otázku?. To můžem hned zkusit, sedí venku pod stájí, všecek zamyšlen. Usnadní Vám cestu k dokončení studia zkoušku po zkoušce. Podléháte panice, jak dobíhá čas ke konci zkoušky?. Drizzt krátce poté čelil první skutečné zkoušce. Zkouška jest obdobná naší zkoušce maturitní. Zkuste se tohoto zkouškového napětí zbavit. Ale nevěděl jsem o té zkoušce Vzorem. Relativně vysokými dávkami bylo dále ozářeno několik tisíc pracovníků podílejících se na likvidačních pracích. Posléze mají se podávati též základy astronomického zeměpisu na základě bezprostředního pozorování a názoru. Na základě vyhodnocení nabídek označí hodnotící komise vybraného uchazeče, který podal nejvhodnější nabídku. Projevoval nějaké známky duševního rozrušení? Podívejte, slečno Westburyová, mluvte s námi naprosto upřímně. Pokud bychom chtěli využít podrobnějších možností vyhledávání, můžeme odklepnout odkaz pokročilé hledání. Hodláme podniknout soustředěný útok na doktora Vérasvámího, místního praktického lékaře a ředitele věznice. Metodická pomůcka pro orgány státní správy, územní samosprávy, právnické osoby a podnikající fyzické osoby. Společnost ostatně tak podivuhodně zařídila své ústrojí, že ve všech odvětvích produkce nastala rovnováha. Schopnosti každého člověka mají své hranice a tato skutečnost nám aspoň zabraňuje podlehnout sebeuspokojení. Ještě jedenkráte zde opakuji, že dětem podávána býti musí strava snadno stravitelná, výživná, jednoduchá. Víte, vaše lordstvo, bezpochyby budeme s to podložit obžalobu proti skutečným zlodějům dostatečnými důkazy. Kdybyste se obtěžoval mě navštívit, mohl bych Vám sdělit jisté podrobnosti jejího strastiplného příběhu. Podrobnější znalosti můžete získat ve specializovaném předmětu Univerzity třetího věku Služby internetu. Některé kuželovité, jiné vypouklé, další měly vejčitý tvar či se spíš podobaly rozkřápnutému vejci. Podařilo se diplomaticky projednat zálwřiroari c Číně a hlavně volnější přístup Američanů do Japonska. Na straně poradce je nezbytnou podmínkou respekt ke klientovi a tolerantní, nehodnotící, empatický přístup.


Pro zajímavost:

podvodník, rváč synonyma,
podfukář synonyma,
podivín, podivínství synonyma,
podnítit synonyma,
podceňovat, snížit, omezit synonyma,
tác, podnos, talíř synonyma,
nevěřící, podezíravý synonyma,